Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mást is zavarna ez vagy...

Mást is zavarna ez vagy túlaggódom?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves kisfiunk, mióta megszuletett, kb 3x voltunk anyukáméknál, messze laknak, mindenképpen ottalvós hétvége jöhet csak szóba, de nem emiatt megyünk ritkán, hanem az ottani körülmények miatt. Csak érdekelne, hogy mi vagyunk túl aggódók vagy ezek mást is zavarzának. A ház finoman szólva se kisgyereknek való, koszos, rendetlen. Anyukám nem igazán szeret takarítani, míg otthon laktam, folyton fájt a hasam, már felnőttként jöttem rá, mikor lakótars, majd parom miatt is leesett, hogy otthon full rosszul tárolják a kaját, kint hagyják pl nyáron is egész éjszakára, a hűtőben meg minden egymás hegyén hátán, egy hónapos parizerrel együtt...stb. mióta bem élek ott, nem fáj a hasam se.....vegyszerek simán a földön. A wcben a kaki oda van száradva a fajanszra, anyukám kb évi 2x takarít, míg otthon laktam, én takarítottam, azóta még rosszabb a helyzet. Van 2 kutyánk is, illetve kisfiunk, szoval 3 felé kell figyelni mindig, de nem tudunk, mert apum meg folyton nemtörődöm, nyitva hagyja az ajtókat, amin simán kimehetnek a kutyák és gyerek is, 1x majdnem elütötte kisfiamat így kocsival, mikor 1,5 évesen kiment utána ő meg mint ga nem is lenne senki rajta kívül, korul se néz, áll ki a kocsival. Ez rendszeres, hogy így viselkedik. Pl otthagyja a dohányzó asztalon az égő cigit, kisfiam hiaba jatszik ott éppen, folyton résen kell lenni. A kutyájuk apukám szavajárása szerint jgazi falusi kutya, kicsit "odakap", de csak röhög rajta, meg tanulja meg a gyerek, hogy ne menjen oda....1 éve voltunk otthon utoljára, 2 hét múlva megint megyünk, de már most gyomoridegem van, hogy egy percig nem tudom rájuk bízni se a 2 kutyát, se a kisfiamat. Ráadásul mint negtudtam, tele van szorva patkanymerekkel a teljes porta, mert sok a patkány. Kb aludni se tudok már emiatt, hogy irigykedve hallgatom, megy mindenki a nagyszülőkhöz szeretettel, meg ottalszik a gyerek, el tudnak menni pl egy moziba. Ha, és ha ezeket elmondom, akkor sertődés, balhé, a végén mindig nekem kell bocsánatot kerni, hogy legalább néha lassa fiam a nagyszuloket

2022. jún. 30. 13:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%
Ha akarják látni a gyereket akkor utazzanak ők hozzátok.
2022. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
96%

Van pár lehetőség:

1. Nem mentek

2. Jöjjenek ők

3. A kutyákat beadjátok megőrzőbe, vagy valami ismerősnek aki normális

(Így annyival kevesebb gond)


4. Ha egy estét alszotok ott a kutyákat simán otthon is hagyhatjátok csak legyen bőven inni-enni

Esetleg a szomszédot megkérni hogy etesse meg!

2022. jún. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
63%

Tehát 2 éves a gyerek, egy éve voltatok utoljára, de azért másfél évesen valahogy csak ott volt náluk a gyerek....


"1x majdnem elütötte kisfiamat így kocsival, mikor 1,5 évesen kiment utána ő meg mint ga nem is lenne senki rajta kívül, korul se néz, áll ki a kocsival. "


Te, mint a gyerek anyja miért engedted ki a másfél evest amugy?



A kérdés pedig...? Nem kell menni, ha nem tetszik ott nektek.

2022. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
4.variáció persze nem érvényes ha panelban laktok!
2022. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
68%

2!


A szülőknek vannak kutyaik, nem a kerdezonek

2022. jún. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem utaznak ők hozzátok pár napra? Nem tudnának ők ott aludni?
2022. jún. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
97%
Nem vinném oda még pár évig a gyereket.
2022. jún. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
97%

Ha ott ilyen állapotok vannak, akkor nem szabad odamenni. Maradjatok szépen otthon, legfeljebb megsértődnek.

N

2022. jún. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
76%

Ha egy éve voltatok utoljára, másfél évesen majdnem elütötte, akkor most hogyan kettő a gyerek?

Van ez így, ha közben alakul a mese.

2022. jún. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
5! Ott irja a leirasban hogy van 2 kutyajuk!
2022. jún. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!