Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bunkóság lenne ha nem hívnám meg?

Bunkóság lenne ha nem hívnám meg?

Figyelt kérdés
Hamarosan lesz az esküvőm, és lassan elkészítjük a meghívókat. Nem akarunk nagy esküvőt, max 40 főre gondoltunk. Ezért is lenne baj, ha nem lenne ott a bátyám, mert sokaknak feltűnne. Anyámnak mondtam már, hogy lehet nem kéne meghívni, de ő nem így gondolja. Tudom én is, hogy ott lenne neki is a helye, csak attól félek, hogy kiveri a balhét, ahogy azt már párszor megtette. Az a baj vele, hogyha iszik, akkor erőszakos lesz, elszállnak a gátlásai, mivel rengeteg van neki, és akkor ezt másokon éli ki, kötekedik, verekszik. Egy esküvőn meg hát van alkohol, és ha ő elkezd inni, nem fog leállni 1-2 pohár bornál, hanem addig iszik, amíg hulla nem lesz , és nem nagyon lehet megmagyarázni neki, hogy ne tegye. Nem akarom hogy leégesse magát, engem, na meg tönkretegye az alkalmat. 5 éve kb egy bulin is megcsinálta, meglettünk hívva, egy rokon ráadásul, amint leitta magát, elkezdte mások kezéből kivenni a piát, majd meginni, aki szólt neki abba belekötött, rálökött. Nem nagyon beszélek vele mostanában, de hallok dolgokat róla, hogy rendőrségi ügyei vannak mai napig, ittasan verekszik a városban, kábítószerezik a haverjaival meg ilyenek. Ha józan lenne meghívnám, mert légynek se árt, de így nem merem. De megsértődne, akkor meg azért balhézna

2022. aug. 31. 22:49
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Anyádnak mi köze van ahhoz, hogy kit hívtok meg az esküvőtökre?
2022. szept. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%

Ne hívd meg.


Ezt komolyan mondom. Unokatestvérem esküvőjét tönkretette az iszákos bátyja. PErsze, megígérte, hogy nem iszik, aztán a nagy lósz.

Üvöltözött, kötekedett, majdnem összeverekedett valami kitalált sérelmen az egyik rokonnal, végül a rendőrök vitték el.


Szuper esküvő volt, komolyan - pedig a nő tudta, hogy a testvére agresszívvé issza magát, tudta, hogy hazudós, mégis meghívta, mert így "illik".

2022. szept. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg majd leírhatnád, hogy végül hogy döntöttetek, és mi lett. Sokan lehetnek mások is hasonló dillemával.
2022. szept. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
65%
Én szembesíteném a viselkedésével, és megmondanám, hogy ez a nap nekem rettentő fontos, tehát nagyon szeretnétel, ha ő is osztozna veletek a boldogságotokban, de egy kortyot sem ihat. Ha inna, akkor inkább ne is jöjjön. Ha meglátod, hogy iszik, akkor el kell onnan mennie és nem érdekel, ha megsértődik, mert téged meg az ő részeg viselkedése sértene meg az esküvődön, de egy egész életre. Mérlegelhet. Viszont azt mindenképpen nyomatékosítanám, hogy ha iszik, akkor akkor is takarodik onnan, ha balhé lesz, téged meg egy életre elfelejthet. Csak keményen. Inkább neki legyen már aznap kicsit rossz, mint neked nagyon. Mégiscsak az esküvőd.
2022. szept. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
88%
Osztán a menyasszony fogja meg a vállánál fogva és nyomja ki az ajtón vagy a vőlegény? De sok eszed van, 24-es ...
2022. szept. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
71%
Esetleg megfizetni valami testőrfélét, aki ügyel rá, hogy egy kortyot ne igyon? Tudom hülyeségnek hangzik, de más már tényleg nem jut eszembe. Ezenkívül csak a nem meghívás marad.
2022. szept. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
16%
A rendőrbácsi, kedves okos, személyeskedő 25-ös. Üdvözlöm anyukádat
2022. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
89%
27: Aki már ennyire személyiségtorzult alkoholista, az hiába fenyegeted meg, hogy rendőr lesz híva, ha iszik, nem lesz visszatartó ereje. Valamint a rendőr sem viheti el azért, mert belekortyolt egy pohár szeszesitalba, csak ha már botrányt csinált, kárt okozott vagy testi sértést.
2022. szept. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
83%
Rendőrt az esküvőre? Igazán emlékezetes nap lesz!
2022. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
87%

Agresszív alkoholistát NEM hívunk meg.


Anyukád meg mit szól bele, hogy kit hívsz meg? Tán az ő esküvője lesz?!

+ a férjed rokonsága előtt is marhára beégnél.

2022. szept. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!