Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bunkóság lenne ha nem hívnám meg?

Bunkóság lenne ha nem hívnám meg?

Figyelt kérdés
Hamarosan lesz az esküvőm, és lassan elkészítjük a meghívókat. Nem akarunk nagy esküvőt, max 40 főre gondoltunk. Ezért is lenne baj, ha nem lenne ott a bátyám, mert sokaknak feltűnne. Anyámnak mondtam már, hogy lehet nem kéne meghívni, de ő nem így gondolja. Tudom én is, hogy ott lenne neki is a helye, csak attól félek, hogy kiveri a balhét, ahogy azt már párszor megtette. Az a baj vele, hogyha iszik, akkor erőszakos lesz, elszállnak a gátlásai, mivel rengeteg van neki, és akkor ezt másokon éli ki, kötekedik, verekszik. Egy esküvőn meg hát van alkohol, és ha ő elkezd inni, nem fog leállni 1-2 pohár bornál, hanem addig iszik, amíg hulla nem lesz , és nem nagyon lehet megmagyarázni neki, hogy ne tegye. Nem akarom hogy leégesse magát, engem, na meg tönkretegye az alkalmat. 5 éve kb egy bulin is megcsinálta, meglettünk hívva, egy rokon ráadásul, amint leitta magát, elkezdte mások kezéből kivenni a piát, majd meginni, aki szólt neki abba belekötött, rálökött. Nem nagyon beszélek vele mostanában, de hallok dolgokat róla, hogy rendőrségi ügyei vannak mai napig, ittasan verekszik a városban, kábítószerezik a haverjaival meg ilyenek. Ha józan lenne meghívnám, mert légynek se árt, de így nem merem. De megsértődne, akkor meg azért balhézna

2022. aug. 31. 22:49
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
17%
Hát nem tudom. Az én 40 éve masszív alkoholista apám is kibírta, miután felhívtam rá a figyelmét, hogy lesz aki kikíséri, ha úgy alakul. De okoskodjatok csak. A személyzet oszt ráhívja a rendőrt egyébként pikk-pakk, ha a pár rábólint. Még valaki belém akar kötni, vagy leültök már? Jah, lehet, hogy mondjuk velem ezért se nagyon szórakozottan senki aznap. Sok sikert, sok boldogságot!
2022. szept. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
89%
31: De még mindig nem érted. Ha ki kell hívni a rendőröket, akkor ott már zűr van. Olyan indokú hívásra nem fognak kimenni, hogy valaki, aki megígérte, hogy nem fog inni, mégis elkezdett szeszesitalt fogyasztani. Csak ha már kitört a balhé. Szerintem a legjobb csírájában elfolytani ezt az eshetőséget azáltal, hogy nem hívják meg.
2022. szept. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
20%
Nyilván, úristen.🙄 Azt írtam, megfenyegetni, hogy amennyiben nem bír magával, akkor ki lesz takarítva onnan. Aztán mérlegelhet, hogy be tudja-e tartani a játékszabályokat. Sikerült egyébként itt bárkinek értelmezni azt, amit írtam?
2022. szept. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
89%
33: Igen, sikerült. De ahogy többször írtam, a kérdező tesója a leírtak alapján az a típus, akire nem lehet evvel visszatartó erőt gyakorolni. Símán beígéri, hogy nem fog inni és balhézni, és aztán majd mégis (Ahogy meg is tette már.) Akárcsak direkt a balhé kedvéért.
2022. szept. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
71%
A kérdésben szereplő bátyusnak volt már összetűzése a rendőrséggel, tehát nem az a fajta, akit meghat a fegyelmezés. Előzőnek meg igaza van, rendőrt csak akkor lehet hívni, ha már megtörtént a garázdaság. De akkor meg már tönkrevágta a lagzi hangulatát.
2022. szept. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Végül hogy alakult?
2022. dec. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!