Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Anyák ti megértenétek ha a 2...

Anyák ti megértenétek ha a 2 gyereketek így elhatárolódna egymástól? Nem kedvelem a nővéremet.

Figyelt kérdés

Féltestvérek vagyunk, ő anyám első házasságából született, én a másodikból. Neki az apja spanyol, ami meg is látszik rajta, külsőre, temperamentumra, mindenre. Spanyol férfihez is ment hozzá, akit szintén nem kedvelek. Ha jönnek hozzák magukkal az egész pereputtyot, én 3-szor voltam kint nem náluk, és utáltam ott lenni, folyton vagy ott vagy 50 rokon fejként 4-5 gyerekkel, mindenki hangoskodik stb. Szóval nem tudok azonosulni azzal a kultúrával, a nővéremmel se szoros a kapcsolatom,semmiben nem hasonlítunk egymásra, el sem szokták hinni, hogy mi féltestvérek vagyunk. Én nem szeretném ha ez a kultúra az életem része lenne, én majd magyar családot szeretnék, és nem szeretnék évente többször smúzolni a spanyol "kiscsaláddal".


Mennyire gáz ez?



2022. okt. 29. 14:47
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
30%
Nyilván a kint élő testvéredet annyira ismerik az iskolában, hogy ezért csúfoltak.
2022. okt. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Akkor még itthon élt te agytröszt.
2022. okt. 29. 17:17
 23/32 anonim ***** válasza:
37%
Trolloloooo
2022. okt. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
91%

Na, most erre mit írjak, amikor csak azért kezdtem el, 50+ spanyolul tanulni, mert szerelmes lettem a nyelvbe, az országba, a temperamentumukba, a kinézetükbe, a kajáikba, a hőségbe, a tengerpartba és nem utolsó sorban az ottani Zara üzletekbe.

A másik befutó Olaszország, szintén a fentiek miatt. :D

De! Megértelek. Egy csendesebb, befele forduló személyiségnek ez horror.

Anyaként megértenélek, de a nagy családi összetartozást szentségként értelmező nővéred... na ő biztos, hogy elképzelni sem fogja tudni soha, hogy mi a bajod.

2022. okt. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
72%
hisztis vagy .
2022. okt. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
38%
Ettől én is megőrülnék.
2022. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem neked csak savanyú a szőlő hogy te otthon cs.sződsz és nem haladsz az életeddel mamahotelban, valaki meg jobban él.
2022. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
64%

Az a bajod, hogy eltérő a habitusotok. Igen, és?


Én csendes vagyok, introvertált, a félöcsém meg lobbanékony, nagyhangú, beszédes, társasági ember.


Nekem furcsa és időnként kissé zavaró, amikor otthon vagyok (a csendet szeretem), de nem utálom őt. Mások vagyunk. Én ilyen, ő olyan, attól még van közös témánk, és amikor hív, el is megyek vele szórakozni, mert miért ne.


Te csak hisztizel a semmin.

2022. okt. 30. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk ha ennyire képtelen valaki egy másik ember eltero habitusat évente párszor elviselhetetlen, az ne kezdjen soha az életben semmiféle párkapcsolatban se. A partner családja, barátai ugyanis szintén mások lesznek ám.
2022. okt. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
62%
G3ci jó, hogy itt mindenki ilyen hülyeségért útálja a testvérét. Már hányok a sok hisztis lánytól meg fiútól akik ide kérdést tesznek fel, hogy gyakorlatilag minden ok nélkül utálják a testvérüket. Velem sokkal rosszabbul viselkedett a testvérem ezeknél, mégis szeretem őt. Ez számomra felfoghatatlan...
2022. nov. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!