Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van itt aki összeveszett a...

Van itt aki összeveszett a testvérével az örökségen?

Figyelt kérdés
2022. dec. 3. 18:11
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%

30-as, ne haragudj, de valahol az a nem normális, hogy ti nem is érdekeltétek anyádat, azt mondod, nem is gondoskodott rólad, nem ő nevelt, csak megcsinált, aztán sz*rt rátok, és akkor még te kötődsz hozzá meg puncsolsz neki, miközben amúgy nyilván nem is szeret téged, ha képes volt "eldobni".


És még azon csodálkozol, hogy a testvéreid nem tekintenek rá az anyjukként és nem érdekli őket. Hát, ő se tekintett rátok ezek szerint gyerekeiként. Mentálisan nem egészséges dolog az, hogy mégis függsz tőle érzelmileg, amolyan Stockholm-szindrómád van.

2022. dec. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
13%

Nem gondolom Stockholm szindrómának, hogy hetente egyszer felhívom, de biztos igazad van.

Azt nem tudom honnan veszed, hogy érzelmileg függök tőle, mert erről szó sincs. Tisztában vagyok azzal, hogy milyen volt az élete elmúlt 25 eve, látom rajta mennyire megkeseredett, rossz döntések hosszú sora az övé, apám is csak adósságot hagyott rá. De kesereghetnek rajta, hogy nem volt velem (2 hetente látogatott), de mi értelme lenne? Jó életem van és volt, ha vele maradtam volna, nem lennék most így itt, ahogy tökéletes.

Arról pedig nem írtam, hogy a tobbieket nevelte e vagy nem. És itt le is zártam.

2022. dec. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
93%

A hugom 10 eve nem beszel apum mal. Osszevesztek amikor o 18 volt valami piti varomsagon de mind2 olyan onfeju hogy azota nem beszelnek.


En mindig apas lany voltam, Tudom hogy apum aki elegge jol kereso fogorvos volt Mindent ram fog iratni majd es biztos jol orokolok. DE Minden elfelezek a hugommal. Alap dolog akkoris ha en ram lesz hivatalosan iratva

2022. dec. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
18%
Mi a testvéremmel sokat veszekedtünk, de volt egy aranyszabály: Pénzért sosem veszekszünk, igaz, teljesen igazságosan kezeltük ezt a kérdést, volt hogy kölcsönadtam neki tetemes összeget, és nem tudta megadni, mit tettem? Elengedtem neki, mert az aranyszabály kimondta, pénzért nincs acsarkodás, pedig egyéb baromságok miatt volt hogy téptük egymás haját, de a pénzért soha, Ha ezt megfogadod, és megkötitek ezt a szabályt, akkor béke lesz. Egyetlen ember van a földön, aki melleted lehet akkor mikor senki sem lesz, és az a testvéred. Ha ezt szem előtt tartod, lesz egy nagyon jó tesód, amilyen nekem is van. Nagyon szeretem, és Ő is szeret engem.
2022. dec. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
25%
Jó, 34-es, és akinek nem fér bele anyagilag, hogy elengedje?
2022. dec. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!