Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom kontrollmániás,...

A húgom kontrollmániás, ráadásul az én káromra, a férje pedig pszichopata. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Minden ügyben, ami a jólétemet érinti, legyen az komolyabb kaliberű, vagy éppen apróság, a húgom szinte mindig az útjába áll a beteljesülésének. Vagy, ha ritkán sikerül a javamra, utólag rondít bele.

Ráadásul kontrollmániás is, mint fentebb írtam. Majdnem mindent "kiszimatol" rólam, és azt elmondja a családnak, beleszól, hogy mit hogyan csináljak, még a szüleinket is leteremti, hogy ők ne védjenek engem, és hogy ők mit tegyenek velem. Sajnos sikerrel, mert már majdnem mindig rá hallgatnak, ellenem.

Nagyon rosszindulatú, ráadásul csak 27 éves. Milyen lesz idősebben?

A férje (30) pedig egy igazi, ravasz, intellektuális és intelligens pszichopata, mindenkit behálóz, a bűvkörébe csal, és ellenem fordít. Az ő története egy külön kérdést is megér, egy régebbi regisztrációmmal írtam is róla. Mindjárt belinkelem ide is, ha megtalálom... (Valószínűleg kommentben.)

Én egyébként hamarosan 30 éves leszek, a sógorom csak fél évvel idősebb nálam.



2023. febr. 20. 01:38
1 2 3
 11/23 anonymousreview60 ***** válasza:
60%

Ez a történet roppant gyanús, szerintem kitaláció.

Az itt és a másik kérdés alatt írottak szerkesztettsége nem mutat semmilyen pszichés problémára, plusz az nincs is megnevezve, noha elvileg a dolog lényegi eleme.

Nincsenek konkrétumok sem megadva a manipulációkról, hogy a helyzet értelmezhető legyen.

2023. febr. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
6%
Na, hát te is pszichés beteg vagy, akkor tőlük miért várod el, hogy ne legyenek?
2023. febr. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Tehát, néhány információ helyretevése végett:


A húgom: 27 éves.

A sógor: 30 éves.

Én: 30 éves, hamarosan.


Attól, hogy tudok uralkodni magamon, és normálisan fogalmazok, még lehetek beteg.

Éveken át tartó pszichiátriai vizsgálatok, bentfekvések, gyógyszerezések a megmondhatói, illetve maguk a pszichiáterek.


A legújabban felállított diagnózis, szakemberek által:


- Paranoid skizofrénia

- Szorongásos zavar

- Autizmus


Csak kapok gyógykezelést, ami szinten tart, de meg nem gyógyít, mivel ez nem egy nátha.


Miért is kellene (ezek után főleg) leírnom konkrét példákat? Minden szavam színtiszta igazság. Amúgy lenne példa bőven.


Az eddigi hozzászólások legjavát látva, egyértelmű, hogy a régebbi, sógorommal kapcsolatos kérdést sokkal jobban átlátták a kommentelők, itt pedig csak támadnak, ellenségeskednek, ok nélkül.

2023. febr. 20. 08:30
 14/23 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező: legutóbbi kommentedből az az érzésem, hogy igazából azt szeretnéd tesztelni, hogy miképpen viszonyulnak ehhez a betegséghez a kommentelők.
2023. febr. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
56%

"Miért is kellene (ezek után főleg) leírnom konkrét példákat? Minden szavam színtiszta igazság."


Ez arra utal, hogy elég valószínű a kitaláció.

Direkt állítod párhuzamba a betegséggel.

Szerintem a kérdés kreálásának oka, hogy érdekelt ez a betegség és a reakciókat szeretnéd tesztelni.

2023. febr. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

08:37


A hozzád hasonló hozzászólók megtűréséhez aztán önmegtartóztatás szükséges a javából.

Neked az sem lenne elég, ha megmutatnám a vastag rétegű zárójelentést, ami összegyűlt az évek alatt.

2023. febr. 20. 08:43
 17/23 anonim ***** válasza:
76%

nem kell a záród senkinek. Egész egyszerűen semmi konkrétumot nem írsz, így senki nem fogja köpködni a sógort.

A másik kérdésednél meg írtál.

2023. febr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
18%
Zzzzz Zzzzzz
2023. febr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Írtam konkrétumokat, a linkelt kérdésnél. Ott kommentekben rengeteg mindent is.
2023. febr. 20. 09:27
 20/23 anonim ***** válasza:
81%

Nem, nem írtál. Azt írtad, pénzeli, meg egyszer beszólt a nagyapád miatt.


Most meg azzal jössz, hogy "Minden ügyben, ami a jólétemet érinti, legyen az komolyabb kaliberű, vagy éppen apróság, a húgom szinte mindig az útjába áll a beteljesülésének."

2023. febr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!