Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom kontrollmániás,...

A húgom kontrollmániás, ráadásul az én káromra, a férje pedig pszichopata. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Minden ügyben, ami a jólétemet érinti, legyen az komolyabb kaliberű, vagy éppen apróság, a húgom szinte mindig az útjába áll a beteljesülésének. Vagy, ha ritkán sikerül a javamra, utólag rondít bele.

Ráadásul kontrollmániás is, mint fentebb írtam. Majdnem mindent "kiszimatol" rólam, és azt elmondja a családnak, beleszól, hogy mit hogyan csináljak, még a szüleinket is leteremti, hogy ők ne védjenek engem, és hogy ők mit tegyenek velem. Sajnos sikerrel, mert már majdnem mindig rá hallgatnak, ellenem.

Nagyon rosszindulatú, ráadásul csak 27 éves. Milyen lesz idősebben?

A férje (30) pedig egy igazi, ravasz, intellektuális és intelligens pszichopata, mindenkit behálóz, a bűvkörébe csal, és ellenem fordít. Az ő története egy külön kérdést is megér, egy régebbi regisztrációmmal írtam is róla. Mindjárt belinkelem ide is, ha megtalálom... (Valószínűleg kommentben.)

Én egyébként hamarosan 30 éves leszek, a sógorom csak fél évvel idősebb nálam.



2023. febr. 20. 01:38
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
63%
Elmebeteg szegény, ne bántsátok.
2023. febr. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
11%
Ó, csak a hozzád hasonló, magát marha okosnak képzelő ÉS mindenbe beleszóló energiavámpíroktól mentsen meg az ég :(
2023. febr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
26%
Miért nem éled a saját éelted?
2023. febr. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!