Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom kontrollmániás,...

A húgom kontrollmániás, ráadásul az én káromra, a férje pedig pszichopata. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Minden ügyben, ami a jólétemet érinti, legyen az komolyabb kaliberű, vagy éppen apróság, a húgom szinte mindig az útjába áll a beteljesülésének. Vagy, ha ritkán sikerül a javamra, utólag rondít bele.

Ráadásul kontrollmániás is, mint fentebb írtam. Majdnem mindent "kiszimatol" rólam, és azt elmondja a családnak, beleszól, hogy mit hogyan csináljak, még a szüleinket is leteremti, hogy ők ne védjenek engem, és hogy ők mit tegyenek velem. Sajnos sikerrel, mert már majdnem mindig rá hallgatnak, ellenem.

Nagyon rosszindulatú, ráadásul csak 27 éves. Milyen lesz idősebben?

A férje (30) pedig egy igazi, ravasz, intellektuális és intelligens pszichopata, mindenkit behálóz, a bűvkörébe csal, és ellenem fordít. Az ő története egy külön kérdést is megér, egy régebbi regisztrációmmal írtam is róla. Mindjárt belinkelem ide is, ha megtalálom... (Valószínűleg kommentben.)

Én egyébként hamarosan 30 éves leszek, a sógorom csak fél évvel idősebb nálam.



2023. febr. 20. 01:38
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ke..


Itt látható a sógoromról a kérdés. Azóta már összeházasodtak, sok minden történt.

2023. febr. 20. 01:49
 2/23 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, érdemes elolvasni a kommenteket, a fentebb linkelt kérdés alatt.
2023. febr. 20. 01:54
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Próbálj felnőtt férfiként viselkedni és élni a saját életed. Ha mindig másnak adnak igazat, és nem neked, azon érdemes elgondolkodnod. Talán nekik van igazuk?
2023. febr. 20. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

01:56

Csak néhány éve adnak sokszor igazat a húgomnak az olyan ügyekben, ahol a sógorom is érintett.

Ami engem illet, súlyosan beteg, fogyatékos vagyok pszichésen, de testi problémáim is vannak. Nem tudok úgy élni, mint ahogy te felvázoltad.

2023. febr. 20. 02:11
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: írsz bővebben erről a "mindent kiszimatol és ellenem fordítja" problémával kapcsolatosan?

Csak azért, hogy lehessen látni miről van szó, milyen tanácsokat lehetne adni, hogy ne történjenek ilyenek.

2023. febr. 20. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
19%
Na a 3-as micsoda orbotális, tipikus gyik-es patkány válasz egy olvasásra, értelmezésre képtelen felhasználótól :D Beleolvastam a másik kérdésedbe, valószínűleg tényleg valami brutál pszichóval állhatsz szemben. A haldoklással, betegséggel kapcsolatos érzéketlensége kifejezetten árulkodó. Csak óvatosan.
2023. febr. 20. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondj egy konkrét példát!
2023. febr. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
6, hagyjuk már... Ideböfögi a semmit, mindenkivel baja van. Kva nehéz elviselni egy ilyen energiavámpír családtagot, amilyen a kérdező lehet.
2023. febr. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
30%

“Próbálj felnőtt férfiként viselkedni és élni a saját életed. Ha mindig másnak adnak igazat, és nem neked, azon érdemes elgondolkodnod. Talán nekik van igazuk?”


“ Ami engem illet, súlyosan beteg, fogyatékos vagyok pszichésen, de testi problémáim is vannak. Nem tudok úgy élni, mint ahogy te felvázoltad.”


Nem tudsz úgy élni, hogy végre felnőtt emberként viselkedsz 27 évesen? Hmmmm

2023. febr. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
74%

"Minden ügyben, ami a jólétemet érinti, legyen az komolyabb kaliberű, vagy éppen apróság, a húgom szinte mindig az útjába áll a beteljesülésének. "


Mesélj...

2023. febr. 20. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!