Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Egy gyűlölt nővér képes...

Egy gyűlölt nővér képes megutáltatni egy emberrel a nőket?

Figyelt kérdés
Háttér: Nővérem az egyik legundorítóbb ember, akit ismerek emberileg, jó pár éve nem él már velünk szerencsére, de a mai napig tudom, hogy miket tesz. Nem igazán írnám le őket, mivel nem akarom, hogyha esetleg véletlen meglátja ezt magára ismerjen, de a lényeg szerintem érthető. Egy önző, utálatos, kétszínű szemétláda röviden. Nos most már én sajnos észrevettem, hogy ok nélkül sokszor negatívan tekintek a nőkre (ezen dolgozok minden erőmmel, hogy megszűnjön, mivel tudom, hogy semmi értelme). Saját hülyeségeim nagyon sokat tettek arra, hogy jelenleg így érezzek, de arra lennék főleg kíváncsi, hogy az, hogy az a nő, akivel a legtöbbet találkoztam tizenéves korom közepéig ilyen undorító ember, annak lehetett-e bármi köze ahhoz, hogy így érezzek?

2023. márc. 21. 11:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, bár elég ostobaság, mert semmi köze a nemének ahhoz, hogy szar ember.
2023. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Nem hiszem,hogy a nõvéred miatt gyÛlölöd a nõket.

Hiszen tudsz különbséget tenni a nõvéred és más nõk között.

Talán nem voltál sikeres a lányok szemében, mint amennyit hiszel magadról.

Az is lehet,hogy sokat csalódtál, mert nem a megfelelõ helyen keresgettél.

2023. márc. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Ha fiútesód lenne ilyen, utálnád a férfiakat?
2023. márc. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

Az elég baj, ha nem tudsz különbséget tenni a testvéred és az összes többi nő között.

Ha egy nyugdíjas férfi árt neked, akkor az összes nyugdíjas férfit utálod?

2023. márc. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
Igen, lehetséges, ha nem voltál közelebbi kapcsolatban lányokkal emiatt döntőben az ő képe volt előtted. Sok férfi még ilyen minta nélkül is utálja a nőket, te legalább felismerted az okát és azt is, hogy irracionális, sok sikert a leküzdésében :)
2023. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Semmi köze a nőutálatodnak a nővéredhez!

Anyád is olyan undorító féreg mint a nővéred? (Pedig ő is nő!)

Valami pszichés gond lehet nálad nőügyben és ráhúzod a nővéredre, pedig ha ez ilyen beteges formában ölt nálad testet, jobb lenne egy szakember segítségét kérned!

2023. márc. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem anyám az egyik legrosszabb természetű ember, akit ismerek, mégsem utálom a nőket. Ez ennyi.
2023. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a batyam lehet hasonlo, nem is beszeltem mar vele 10 eve, megkeseritette az eletem, amig otthon eltem.


De ettol fuggetlenul ferjem van es egy kisfiam, szoval nem utaltam meg a ferfiakat..:D

Itt valami mas lesz.

2023. márc. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Teljesen önhibámból gyűlöltem meg a nőket, jelentős részben azért, mert kamaszként olyan hülye voltam, hogy mindenféle nőgyűlölő internetes oldalakat követtem. Akkor nincs különösebben sok köze hozzá, köszönöm a válaszokat!
2023. márc. 21. 12:49
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyetlen példából általánosítasz, akkor ez történik. Szerinted ki az oka, hogy egy példból következtetsz, mindenki mást figyelmen kívül hagysz? Gondolom normális nőket is ismersz, nem kolostorban élsz.


Amúgy ha mondjuk barna hajú a nővéred, akkor ennyi erővel minden barna hajút is utálhatnál. Vagy a kék szeműeket. A nővéred viselkedése annyiban függ össze a nemével, mint a szemszínével.

2023. márc. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!