Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Egy gyűlölt nővér képes...

Egy gyűlölt nővér képes megutáltatni egy emberrel a nőket?

Figyelt kérdés
Háttér: Nővérem az egyik legundorítóbb ember, akit ismerek emberileg, jó pár éve nem él már velünk szerencsére, de a mai napig tudom, hogy miket tesz. Nem igazán írnám le őket, mivel nem akarom, hogyha esetleg véletlen meglátja ezt magára ismerjen, de a lényeg szerintem érthető. Egy önző, utálatos, kétszínű szemétláda röviden. Nos most már én sajnos észrevettem, hogy ok nélkül sokszor negatívan tekintek a nőkre (ezen dolgozok minden erőmmel, hogy megszűnjön, mivel tudom, hogy semmi értelme). Saját hülyeségeim nagyon sokat tettek arra, hogy jelenleg így érezzek, de arra lennék főleg kíváncsi, hogy az, hogy az a nő, akivel a legtöbbet találkoztam tizenéves korom közepéig ilyen undorító ember, annak lehetett-e bármi köze ahhoz, hogy így érezzek?

2023. márc. 21. 11:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak ha alapból volt benned előítélet.

Mert miért pont a nőket? Miért nem a szemüvegeseket, barna hajúakat stb. utáltad meg? (tegyük fel a példa kedvéért, hogy ezek igazak rá)

2023. márc. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

"....mert kamaszként olyan hülye voltam, hogy mindenféle nőgyűlölő internetes oldalakat követtem."


Miért "nőként" gondoltál a testvéredre és követtél ilyen oldalakat?

Ha már ilyen formában kerestél igazolást a gondodra, akkor testvérgyűlölő oldalak látogatása lett volna a logikus, sajnos biztos vannak ilyenek is.

2023. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem, hogy képes lenne, főleg hogy egyrész testvér, más nőkkel meg ugye alapvetően másfajta kapcsolat lenne.
2023. márc. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül csak a nővéred hibája.Mivel fiatalabb korodban nőket gyűlölő oldalakat követtél ezért ez az oka nagy valószínűséggel,ezt pedig összekötötted a nővéreddel.
2023. márc. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Fú! Én az ellenkező eset vagyok!


Azért nem találok nőt, mert a Nővéremhez hasonlítom őket és egyik se üti meg a szintet! 🥰

2023. márc. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!