Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan kezelitek felnőttként,...

Hogyan kezelitek felnőttként, hogy nagyobb testvér gyerekkorotok óta távolságtartó veletek?

Figyelt kérdés

Nem beszélget, nincs otthon, amikor én is otthon vagyok, bármit kérdezek egy "jó"-val válaszol, nagyon régóta nem kezdeményez beszélgetést telefonon, stb. Beszélni próbáltam erről a szüleimmel, de nem érdekli őket. Nem tudok beszélni testvéremmel egyáltalán, flegma, egy szavas válaszokat ad és mindig azt mondja, hogy siet, mert munkája van, több évtizede. Harmicasok vagyunk mindketten.

Mi lenne a megoldás, hogy érzelmileg ne viseljen meg engem ennyire ez a viselkedés?



2023. júl. 29. 13:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
Harminc év alatt azért csak sikerült volna már felfognom, hogy ő ilyen és nem zaklatnam
2023. júl. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
Én anyámmal vagyok így, fel nem fogom, miért dob le a gép két olyan embert egymás mellé, akikben semmi közös, semmi azonos téma, ha próbálsz is nyitni az őt fárassza, ha meg hangot adsz az érzéseidnek az személye elleni támadás, stb. Rohadt nagy igazságtalanság. Teljesen természetes, hogy vágynál vele kapcsolatra, nem vagy zaklató emiatt, könnyen beszél az, aki ezt nem élte át.
2023. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Úgy kezelem, hogy lesz4rom. Már mindketten elköltöztünk otthonról. Kb 15 éve nem láttam. Alig emlékszek rá.

Papíron van csak testvérem.

2023. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem erőltetném a helyedben, hanem elfogadnám hogy ez a kapcsolat nem lesz jobb ennél.

Másokkal próbálnék inkább kapcsolódni.

2023. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
36%

"...nem vagy zaklató emiatt, könnyen beszél az, aki ezt nem élte át."


De, zaklatott az, aki nem veszi észre, hogy a másik nem akar vele kapcsolatot tartani. A kérdező testvére egyértelműen nem akar a kerdezovel kapcsolatot. Ha q kérdező ennek ellenére megy utána, hívogatja, akármi, akkor az bizony zaklatás

2023. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%
Szóval aki próbál pár szót beszélni a testvérével, az zaklató? Ne dobáljuk már ezeket a szavakat ilyen könnyen, engem zaklatott egy elmebeteg elég sokáig, az igazi zaklatás marhára nem ez.
2023. júl. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont fordítva van állandoan jön oda és nyomatja a baromságait folyamatosan beszél de úgy hogy nem lehet szohoz jutni mellett ez sokkal rosszabb
2023. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
62%

6!


Próbáld meg megegyszer elolvasninezeket q mondatokat:


"Nem beszélget, nincs otthon, amikor én is otthon vagyok, bármit kérdezek egy "jó"-val válaszol, nagyon régóta nem kezdeményez beszélgetést telefonon, stb."

"Nem tudok beszélni testvéremmel egyáltalán, flegma, egy szavas válaszokat ad és mindig azt mondja, hogy siet, mert munkája van, több évtizede. "


Kvara nem érdekli a testvért a kérdező, az meg folyamatosan nyomja es nyomja. ZAKLATJA.

2023. júl. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%
Zaklatásnak számít, amikor valaki akaratunk és kérésünk ellenére kapcsolatba lép velünk.
2023. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
20%
Ebben semmi zaklatás nincs, a tesó az, aki még ahhoz is gyáva, hogy megmondja mi a baja és egyenesen lezárná a kapcsolatot legalább akkor. A leggázabb, leggyávább viselkedés ok nélkül flegmázni és kerülni a másikat, ha valami problémája van, akkor azt mondja el! Nem, a zaklatás az az, amikor egy nap ötvenszer hívnak, odaállítanak az ajtód elé, az iskoládba, a barátaidat & szüleidet is hívják, hogy hol vagy, stb. Nem, beszélni a tesóddal pár szót nem zaklatás. Tudom persze, a gyakorin rohadtul furcsának számít az, aki nem b.ssza ki a szeretteit az életéből.
2023. júl. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!