Ez nagyon beteges?

Figyelt kérdés

Nagyon elegem van az öcsémből. Idegesítő, folyton b#szogat a magánéletemmel a szüleim előtt.Konkrétan olyan a természete mint egy hisztis kislányak, mellesleg túlsúlyos, és számítógépfüggő. Emellett agresszív mindnekivel,mindenen megsértődik. Sehová sem megyünk miatta (nyaralás stb), mert olyan durván nem bír magával, és 15 éves létére teljesen szerencsétlen és kb "életképtelen".

Szerencsére nem élek már itthon, de ha hazajövök mindig elront mindent. Tudom ez nagyon szemét gondolat, de legszívesebben valahogy megszabadulnék tőle, tök mindegy hogyan.



2023. aug. 12. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj haza. Nem a te dolgod az öcsédet rendbe tenni, hanem a szüleidé. A szüleiddel találkozz külön. Ha ők homokba dugják a fejüket, az ő bajuk.
2023. aug. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Éld a saját életed külön.
2023. aug. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Szüleid nevelése
2023. aug. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 LuckyLevi ***** válasza:
51%

Szerintem ezzel csak eltereli a figyelmét a saját hibáiról, addig sem magával kell foglalkoznia.


Mint mikor a szingli srácok a pàrokon köszörülik a nyelvüket. Hogy ilyen csaj, nem kéne, inkább vagyok szingli, vagy ilyen kapcsolatban nem lennék. Addig sem kell keseregniük, hogy nem találnak partnert és ez lehet, hogy az ő hibájuk.

2023. aug. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

Eddig 16 volt az öcséd, akit minden kérdésedben meg akartál ölni :D


Nem unod még, úgy őszintén?

2023. aug. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!