Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Akik egyedüli gyerek voltatok,...

Akik egyedüli gyerek voltatok, akkor szerettetek volna, vagy jelenleg felnőttként szeretnétek, ha lenne testvéretek, vagy most már jó így?

Figyelt kérdés
2023. nov. 16. 18:45
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
70%

13-as.


" Az unokahugod az nem a testvéred gyereke??? Nagyokos."

Nem. Csak megsúgom az unokatesó valamelyik szülőm tesójának a gyereke.

Használd az agyad mielőtt írsz!

2023. nov. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
19 év van köztünk öcsémmel, nekem egy második gyerekkorom lett végül. :D
2023. nov. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Mára nem, mert akkor annyival több élet baxódott volna el az elfuserált családomban. Gyerekkoromban akartam.
2023. nov. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert akkor gyűlöletet és akkor érdekből tett dolgokat sehol sem láttam,mint testvérek között.

Anyámék négyen voltak,de bajban nem álltak egymás mellé,sőt néha ordítva veszekedtek.

Családban is volt két lánytestvér,akik először férfiak,később pénz miatt ölték egymást.

Egyik esetben sincs már meg a beszédkapcsolat sem.

Nekem jó magamban, legalább tudom,hogy csak magamra számíthatok :)

2023. nov. 17. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Én szerettem volna, bár jó volt egykeként is felnőni, most se lenne rossz, ha lenne..


Lett kb. 10-12 éves koromban egy 2 évvel fiatalabb barátnőm, rá mai napig úgy tekintek, mintha a húgom lenne, ő meg rám úgy, mintha a nővére lennék.

Már férjnél vagyok, és gyerekem is született, ő is jegyes már, de a mai napig mindennap beszélünk, mindent elmondunk egymásnak. Úgyhogy nem vérszerint, de azért intéztem magamnak egy tesót :D

2023. nov. 17. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
75%
Egyke voltam . Kisebb testvérre sosem vágytam . Aminek örültem voltam , ha egy bátyám van ☺️. Szerencsésnek tartottam legjobb barátnőmet , bátyjával igazán jó testvérek voltak , mimdig számíthatott rá .
2023. nov. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Néha megfordult a fejemben, hogy milyen lenne egy idősebb testvér. Aztán ahogy idősebb lettem rájöttem, hogy jobb is, hogy nincs
2023. nov. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis akartam...
2023. nov. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekként nagyon szerettem volna, bár tudtuk, hogy nem lesz.

Felnőttként már megszoktam, elfogadtam, de nyilván örülnék, ha lenne.

2023. nov. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Én egy bátyust szerettem volna mindig is, akire felnézhetek, aki tanítgat, megvéd, aki vigasztal, és persze én is őt, akivel számíthatunk egymásra. Hát ez nem jött össze...
2023. nov. 17. 10:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!