Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Akik egyedüli gyerek voltatok,...

Akik egyedüli gyerek voltatok, akkor szerettetek volna, vagy jelenleg felnőttként szeretnétek, ha lenne testvéretek, vagy most már jó így?

Figyelt kérdés
2023. nov. 16. 18:45
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
91%
Nem és nem. Gyerekként is jól elvoltam egyedül. Most felnőttként meg van férjem, gyerekem, barátaim. Szüleim is még csak ötvenesek. Szóval nem vagyok egyedül, mint ahogy azzal sokan riogatják az egykéket. Én is csak egy gyereket szeretnék, mindenki hurrog nekem, hogy pedig testvér az KELL. Aztán mikor mondom hogy nekem sincs és nem is hiányzik akkor csak csodálkoznak.
2023. nov. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
85%
Nekem pont azért lett egyszem gyerekem, mert van testvérem, és emlékszem, mennyire elcseszte az életemet, amikor 6 éves koromban megszületett. Mindenhogyan jobb lenne egyedül, így nekem egy lányom van, és nincs tesó. (Amúgy egyszer mondta, hogy ő ezért nagyon hálás, el sem tudná képzelni, hogy lesója legyen, sem gyerekkorban, sem most, ő most 26 éves.)
2023. nov. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
88%
Egyke vagyok, számomra a világ egyik legszarabb érzése. Már gyerekként is tudtam, hogy nekem több gyerekem lesz, ne kelljen az elsőnek soha ezt éreznie. Meg persze mindig is úgy gondoltam valószínűleg emiatt, hogy az egy gyerek kevés. Nekem kettő van, és nagyon örülök ennek. Csodálatos látni őket együtt. Imádják egymást, el se tudják képzelni egymás nélkül az életüket. Én pedig örülök, hogy az én gyereke(i)m nem érzik azt a szörnyű érzést.
2023. nov. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim válasza:
84%
Gyerekként se érdekelt a testvér és most is örülök hogy nem lett végül
2023. nov. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
73%
Nem hiányzott soha és most sem hiányzik. Szerintem jobb így, de kinek mi.
2023. nov. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!