Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A kistestvérem rettentő...

A kistestvérem rettentő nehezen kezeli az elköltözésemet,hogy segíthetek neki?

Figyelt kérdés
10 éves a kishúgom és mindig nagyobb közel álltunk egymáshoz születése óta. Minden délután én vigyáztam rá és játszottam vele,nagyon közeli a kapcsolatunk. Idén más városba költöztem,mert csak ebben a városban van olyan egyetem ahova járni szeretnék,és mivel elég messze vagyok a szülővárosomtól, csak minden második hétvégén megyek haza. A testvérem gyakran sírva alszik el azóta,gyakran beszélünk Skypeon is de az nem ugyanaz. Az én szívem is szakad meg emiatt,hogy segítsek neki?

nov. 24. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Off:Uristen ez annyira jó.

Remélem ilyen kapcsolat lesz az én gyerekeim között is💕

nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Egyébként en lehet csináltatnék neki egy párnát az arcképeddel amihez hozzá tud bujni ha hiányzol neki.
nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor otthon vagy épp, akkor tölts vele időt, mondd el, hogy miért mentél el, hogy ő is biztos értse. A lényeg hogy így is érezze, hogy a szereteted ugyanúgy ott van neki. Jó a Skype- beszélgetés is.

Amúgy tényleg jó, hogy így foglalkozol vele. Én is így ragaszkodtam gyerekként az idősebb tesómhoz, de ő lelépett otthonról az alkoholista szülők melletti pokolból, engem meg le se szart kb...

nov. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ilyen az élet, mindig leválások, elválások és halál van benne, nem lehet megszokni. Szomorú, mit lehet mondani. Egyfolytaban valamin túl kell tenni magunkat
nov. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Járj haza gyakran.
nov. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!