Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A szüleim kitanították az...

A szüleim kitanították az öcsémet, hogy állandóan mocskolódjon, alázzon engem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha visszaszólok, én vagyok kicsinálva. Évek óta ez a szórakozása, elmondhattalanul nagyképű. A cucvaimban, telefonomban is állandóaan túrkál.
nov. 29. 12:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem te ezt beképzeled magadnak. Melyik szülő csinálna ilyet, hogy a saját gyerekét a másik ellen fordítsa?

Bocsi, hogy ezt írom, de én az ilyen kérdések láttán mindig azt érzem, hogy a kérdező kifelejt vagy szándékosan kihagy valami információt.


Megoldás: Ha tényleg igaz és csak úgy kitanították mint ahogyan azt írtad, akkor megvered. Ezt full komolyan mondom. Ha lány ha srác vagy. Ilyen nincs, ilyet nem lehet csinálni egy testvérrel, hogy a magánéletében turkálunk vagy basztatjuk a semmi miatt. Verd meg, vagy kézzel, vagy valami tárgy segítségével! Kezdj el te is kutakodni az ő holmijai között. Nem tetszik neki? Szomorú, de így járt, talán ha leáll a cuccaid közötti turkálással akkor te is befejezed.

A szülőkkel pedig....

-Nyomorékok vagytok?

-Hogy mondhatsz ilyet?

-De azok vagytok, hát a gyereketeket arra tanítjátok, hogy kibasszon a testvérével.

-De, ez rosszindulat.

Ha nem fogják fel a szavaidat akkor azt csinálod velük mint az öcséddel, turkálsz a holmijaik között, aztán megértik. Vagy esetleg alantas módszer mások előtt beégeted őket, hogy milyen a tesód és, hogy mire tanítják. Remélhetőleg elgondolkodnak rajta.

nov. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
23%
Újra itt vagy?
nov. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
26%
Nem igazán tűnik életszerűnek a sztori. Mi érdekük fűződne hozzá? Ha a tesó alapból scheggfej, akkor az megy neki szülői besegítés nélkül is. Inkább vele kellene rendezni a konfliktust.
nov. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
56%

“ A cucvaimban, telefonomban is állandóaan túrkál.”

Csodás dolog a pinkód. Olvass utána.

nov. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%
Utolsó, nekem is ez jutott eszembe: ponkód, ujjlenyomat stb. már minden telefonon adott. Persze most jön az, hohy a tesó igazo hekker...naná 😂
nov. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Ő fiú, én lány. Mindig is ő volt a kiskedvenc anyuci, apuci mindene, aki megtehet mindent. Anyám szerint, mert koraszülött volt és ő volt vele 1 hónapig. Le sem cseszik. Ha esetleg vissza merészelek szólni, akkor hárman esnek nekem. Igen, igazából más szülő elkapta volna, te meg higyan mersz neki visszaszólni.


Szülőfelügyelet volt a gépemen, amivel kilesték a jelszavaimat is, kinyomtatták, kikkel beszélek stb. Sajnos ilyen anyám, gyerekkora óta erre neveli. Nem kell elhinni.

nov. 29. 14:23
 7/25 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem amint lehet hagyd ott őket. Erre nemhinném hogy van más megoldás.
nov. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
18 évesen költözöl, addig meg abba a reménybe kapaszkodsz, hogy később jobb lesz. És ha van egy kis eszed akkor nem beszélsz a szüleiddel többet.
nov. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%

De akkor mi a kérdés Kérdező, vagy szerinted mi a megoldás? Mert az utóbbi válaszodból az jött le, hogy belenyugszol ebbe aztán jólvan. Hogyha az én válaszom nem volt elég számodra, hogy kiállj magadért, sarkadra állj akkor mégis mi az ami ebben az esetben segítene? Imádkozol egyet vagy mi van? Vagy milyen választ vársz erre, egyáltalán ha lehet erre mert a legtöbb esetben hasonszőrű kérdéseknél csak a sötétben tapogatni lehet.

Hogyha egy olyan megoldást vársz ami csettintésre megoldja a bajaidat akkor olyan kétlem, hogy van, bizonyos kellemetlenséggel fog járni, hogy megembereled magad ugyanis ez egy folyamat.

nov. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg anyudéknak, hogy majd öregkorukban valakit ugráltatni akarnak, akkor majd keressék tesódat, mert abban a pillanatban te halottnak tekinted őket, milyent elköltözöl.
nov. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!