Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Húgom egy kétszínű kígyó,...

Húgom egy kétszínű kígyó, állandóan beszólógat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hajlamos vagyok az elhízásra, egy felesleges 5 kg is van rajtam, ami iszonyatosan zavar. Új suliban kezdek szeptembertől, és úgy döntöttem, most nyáron kéne változtatni rajta. Azonban nagyon nehezen állom meg, hogy ne egyek folyamatosan. Nyár kezdete óta egész eddig én mosogattam, takarítottam, mert a húgom nem hajlandó megcsinálni, bennem pedig van annyi, hogy nem hagyom édesanyámra, aki egész nap melózik. Na most meglett beszélve itthon, hogy egész héten a drága húgom fog mosogatni, de szarik bele. Tele van a mosogató, ha ötször nem szóltam, hogy mosogasson el, egyszer sem. Erre mondom neki, hogy lusta vagy, és ez gáz h ennyit sem tud megcsinálni (közben kajáltam) . Aztán azt mondta, te meg elvagy hizva. Egy dagadt p*icsa vagy. Tudni kell róla h ő nagyon vékony, bármit ehet nem hízik meg tőle, és egész nap a tv előtt döglik. Tudja, hogy fáj amikor a súlyommal bántanak, és amikor éppen nem vagyunk hajba kapva, állandóan mondja, hogy nem vagyok kövér, semmi gond nincs az alakokkal. Amikor meg szólok neki, hogy csináljon valamit, elkezdi h én mennyire kövér vagyok.. Mondtam szüleinknek is, de nem érdekli őket. Egy kétszínű álnok kígyó, aki letagadja h bármikor ilyet mondott volna rám. Felfogni sem bírom, hogy képzeli ezt? Mit csináljak vele?

2022. júl. 4. 15:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
97%
Ha tényleg csak 5 kg plusz van rajtad, az nem is súlyfelesleg, alig látszik annyi.
2022. júl. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 Savlekotő ***** válasza:
96%
Ez a családi háttér jó táp talaj a testkep zavarhoz
2022. júl. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
93%

Szúrj te is ott ahol neki fáj. Ha ő ilyen gyökér, akkor meg kell vele kóstoltatni a saját főztjét.

Pl ilyenkor csípőből vágd rá lenéző mosollyal, hogy legalább neked nőies tested van, nem kisfiús, mint neki.

Vagy ha bármiről tudsz ami neki fájó pont, ott szúrj.

Az ilyen emberek elé tükröt kell tartani, tapasztalják meg hogy mit tesznek lelkileg másokkal.

2022. júl. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Apám régebben sokkal durvábban (lelkileg) bántott, mert rajtam látszik ez az 5 kg sajnos. És nem hatja meg anyáékat ez a szöveg meg néhány könnycsepp. Főleg h nem verhetem meg, mert ha hozzáérek, az is látszik a bőrén..
2022. júl. 4. 15:58
 5/66 A kérdező kommentje:
#6os igen, ez jó terv. Csak hát arra is van egy jó visszaszólása, pl. inkább lennék kisfiús mint egy kövér malac
2022. júl. 4. 15:59
 6/66 Savlekotő ***** válasza:
72%
Szóval h7god eltanulta a bántalmazást a szüleitől..
2022. júl. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
82%
Vagy siman ne foglalkozz vele.
2022. júl. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
14%
Te is tudod, hogy van rajtad plusz, akkor mit rinyálsz? Segíthetne, ez tény, de nem hazudott...
2022. júl. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
60%

Azzal nincs baj, ha sokat eszel, csak kérdés, miket! Plusz, ha nem mozogsz mellette eleget, akkor sajnos ez a sok bevitt kalória a plusz kilókban fog megmutatkozni!

Pénz se kell hozzá, hogy az ember eleget mozogjon és formában tartsa magát! Járj el futni a környéken, ahol élsz! A futásnál nincs jobb diéta!

Ma már asztmásként 12 kilométert futok heti egyszer 12 kilométe/órás sebességge! 2 éve mindössze egy kilométerrel kezdtem!

Hajrá!

2022. júl. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
94%

Na egy ilyen kérdés alatt megint kiderült mennyire hasznos is ez az oldal. Kb.10 válaszból 1 ha említésre méltó és hasznos...(én se tudok mit mondani erre)


Hogy mit tudsz ezzel kezdeni?

Rajta is lehet fogást találni, ha ennyire piszkál akkor szólj oda neki te is. Éreztesd vele, hogy neked ez fáj. És mutasd meg, hogy te is tudsz olyat mondani ami neki. A látszat csal, a kétszínű kígyó is érez.

2022. júl. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!