Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom 5 hete tojik a fejemre...

A húgom 5 hete tojik a fejemre. Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Gyerekkorunkban nagyon közel álltunk egymáshoz, de aztán sajnos eltávolodtunk egymástól... Nincs viszálykodás meg semmi ilyesmi, egyszerűen nem érdeklem, úgy tűnik, kicsit sem.

Én szeretném, hogy legalább egy normális testvéri kapcsolat legyen köztünk. Időnként megkérem, hogy találkozzunk.

Jó vele lenni, bár sajnos ő nem nagyon mesél magáról... Ezen találkozók végén mindig ígérget, hogy majd ezentúl többször találkozunk, ezt azt csinálunk együtt.

Legutóbb év elején találkoztunk.

Február 20-án elhalasztotta kövi találkozót, hogy inkább majd jövő héten. Én azóta is arra várok, hogy eszébe jusson 😅

Néha írok neki, küldök egy képet, meg ilyesmi... Ő sosem ír rám.

Ma megkérdeztem tőle, hogy mi a helyzet... Erre azt válaszolta, hogy semmi, fáradt, és dolgozni kell... Ez több órája volt, és azóta sem írt semmit. Komolyan, annyit sem érek, hogy visszakérdezzen, legalább annyit: "és veled?"


Lehet, unalmas vagyok, meg nem érdeklem, de akkor meg mi a fenéért kell hülyíteni?

Negyedórárak lakunk egymástól.

Basszus, a sógorjelölttel többet találkozom, pedig nem vagyunk olyan nagy haverok.


😭



márc. 27. 13:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Ahogy olvasom, ő nem hülyít téged egyáltalán, csak nem akar veled kapcsolatot tartani. Semmi értelme erőltetni, csak azt éred el vele, hogy letilt/elküld a francba egyszer. Találkozz a sógorjelölteddel, a barátaiddal, őt meg hagyd békén.
márc. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

De igenis hülyít, mert ígérget. Nem olvastad végig? Akkor minek írkálsz rám.

Ha így van, ahogy te írod, akkor szépen mondja ezt a szemembe, ne sunnyogjon. Legalább a saját testvérével legyen egyenes az ember, azt hiszem, ennyit megérdemlek.

márc. 27. 14:04
 3/19 anonim ***** válasza:
91%
Az én tesóm is így kezdte, de meguntam. Érdemben 2018ban beszéltünk utoljára, azóta csak szülinapokon, legutoljára azt is benézte. Nekem amúgy ez tökéletesen megfelel, hiába vagyunk testvérek, nincs szükségem látszatkapcsolatokra. Közös ügyünk már nincs (sajnos), a szüleink már nem élnek, mindenki élje az életét úgy, ahogy, akarja.
márc. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
Nézd, én se irkalok a hugomnak annyit, amennyit ő nekem. Nem azért, mert nem erdekel, hanem mert mással vagyok elfoglalva. Ha negyedórás lakik, éppen el is setalhatnal hozza
márc. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

Igen, kérdező, olvastam, az általad nagy nehezen kiharcolt találkozók végén "ígérget", - talán, mert nem szeret konfrontálódni, talán, hogy könnyebben szabaduljon tőled - de valószínű, hogy arra számít, tudsz olvasni a sorok között, és hagyod.


"akkor szépen mondja ezt a szemembe, ne sunnyogjon"

De azért van bármilyen kontakt egyáltalán vele, mert te kezdeményezed, te akarod, ő nem keresne magától. Egyáltalán semmit nem akar neked mondani, csak neked ez nem esik le.

márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Én úgy reagálnék rá, hogy nem keresném. Ha semmi érdeklődést nem mutatna felém és soha nem kezdeményezne semmit az irányomban, akkor hagynám az egészet a fenébe.
márc. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

"De igenis hülyít, mert ígérget"


Akinek van egy kis sütnivalója, az leveszi ebből, hogy nem érdekled. Nem akar veled találkozni, nincs rád igénye valamilyen okból, neki az is megfelel, ha évente 3-szoe találkoztok a szüleiteknél, csak a társadalmi nyomás meg a nyomulásod miatt nem akarja megmondani, reméli, majd ráeszmész magadtól.

márc. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%

Az én húgom ugyanez,csak nekem

már kb 3 hónapja csinálja ezt.

Ha írok neki meg kérdezem

hogy van,akkor nem is válaszol.

De nálunk összetetebb a probléma

családi konfliktusok miatt.

Alkalmakra mint pl: szülinap

ír nekem, vagy karácsonyra én írok

neki és utána ha meg kérdezem mi van vele semmi válasz nem jön rá.

Teljesen figyelmen kívül hagy.

Ez tudom milyen,mert nekem is nagyon rosszul esik.

márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem értem miért kellene többet találkozni, nincs saját életed?
márc. 28. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
28%
Ez szomorú. Esetleg mikor legközelebb találkoztok, kérdezz rá,hogy van-e valami,ami miatt haragszik rád vagy ilyesmi. Én szurkolok nektek! Szerintem jó,ha meg akarod menteni a kapcsolatotokat.
márc. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!