Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom 5 hete tojik a fejemre...

A húgom 5 hete tojik a fejemre. Ti hogy reagálnátok erre?

Figyelt kérdés

Gyerekkorunkban nagyon közel álltunk egymáshoz, de aztán sajnos eltávolodtunk egymástól... Nincs viszálykodás meg semmi ilyesmi, egyszerűen nem érdeklem, úgy tűnik, kicsit sem.

Én szeretném, hogy legalább egy normális testvéri kapcsolat legyen köztünk. Időnként megkérem, hogy találkozzunk.

Jó vele lenni, bár sajnos ő nem nagyon mesél magáról... Ezen találkozók végén mindig ígérget, hogy majd ezentúl többször találkozunk, ezt azt csinálunk együtt.

Legutóbb év elején találkoztunk.

Február 20-án elhalasztotta kövi találkozót, hogy inkább majd jövő héten. Én azóta is arra várok, hogy eszébe jusson 😅

Néha írok neki, küldök egy képet, meg ilyesmi... Ő sosem ír rám.

Ma megkérdeztem tőle, hogy mi a helyzet... Erre azt válaszolta, hogy semmi, fáradt, és dolgozni kell... Ez több órája volt, és azóta sem írt semmit. Komolyan, annyit sem érek, hogy visszakérdezzen, legalább annyit: "és veled?"


Lehet, unalmas vagyok, meg nem érdeklem, de akkor meg mi a fenéért kell hülyíteni?

Negyedórárak lakunk egymástól.

Basszus, a sógorjelölttel többet találkozom, pedig nem vagyunk olyan nagy haverok.


😭



márc. 27. 13:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%

Ez a te álláspontod, mit erőszakoskodsz vele?


Amikor fáradt vagyok, én sem cseverészek meg írkálok vissza, hanem benyomok egy filmet és zombulok.

Plusz ha negyed órára lakik TE miért nem mész át hozzá?

márc. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
33%
Nalunk is igy kezdodott. Azota mar 4 hónap eltelt es szoba sem allunk egymassal
márc. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Ahhoz mennyire kell rottyon lenni agyilag, hogy küldj egy privát üzit arról, hogy ne írjon vissza neked, mert tiltottad? 🤣🤪🙈



A többiekhez meg: micsoda beteg világot élünk, emberek? Komoly a saját testvérétől sem várhat egyenességet az ember, hanem a sunnyogásból jöjjön rá, hogy a másiknak valami problémája van, amiről nem hajlandó beszélni, és csináljunk úgy, mintha idegenek lennénk?


És én vagyok itten beállítva szarnak. Pedig zokszó nélkül hagytam, hogy a párjával befészkelődjenek a nagyszülői lakásba, ami anno nekem lett ígérve.

márc. 29. 04:50
 14/19 A kérdező kommentje:
Ja, a válaszom eleje egy itteni felhasználóról szól. Valamiért úgy gondolta, hogy privátban is leírja ugyanazt, mint itt. Én ugyanazt reagáltam, mint itt, erre aszondja, hogy ne írjak neki többet, mert tiltott 🤣
márc. 29. 04:51
 15/19 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, várhatsz egyenességet, persze, de ha nem kapod meg, akkor mit kell értetlenkedni, mi ezt nem értjük? Nem igaz, hogy nem látod, hogy nem akar veled kapcsolatot tartani, minek szaladsz olyan szekér utàn, ami nem akar felvenni?


Ez a nagyszülői lakás meg nem tudom, hogy jött ide, most te kaptál volna lakást, ő meg nem és jófejségből átengedted, vagy nem értem, mi köze ennek az egészhez.

márc. 29. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

13.

Lehet ott van a probléma forrása, hogy ott élősködik a te örökségedben.

Jó bolond voltál, hogy megengedted.

márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Hát nekem fura.

Hívd el magadhoz egy pizzara egy kavera kajara adj neki vmi ajandekot vmi amit szeret .

Nem tudom minek kell ebből ugyet csinálni

Vagy hivd el etterembe enni es beszelgetni

Mi igy szoktuk

Megnézzük mi az aminek a masik orulne amire a masiknak szüksége van

Nem irosgatunk hanem felhívjuk egymást. Ritkán írunk.

Egy normális kapcsolatban nem irnak annyit. Beszélj vele motà mo

ápr. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

És én vagyok itten beállítva szarnak. Pedig zokszó nélkül hagytam, hogy a párjával befészkelődjenek a nagyszülői lakásba, ami anno nekem lett ígérve.

Ezt most olvastam.

Lehet érzi hogy te ugy gondolod tartozik neked es ez kellemetlen neki.

Te pedig jogosan érzed magad kihasználva.

Nem tudjuk a hátteret , de a legjobb mindent lepappirozni. A házat az örökséget fele fele arányban ha nem tettél vmi pluszt erte akkor fele fele jár es nyugodtan tarts rá igényt.

Szerintem igy a helyes

ápr. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Felgyorsult a világ, nagy a rohanás, pluszban az emberek zöme telefonfüggő, sorozatfüggő, és panaszkodnak, hogy nincs idejük senkire és semmire. A hagyományos családi kapcsolatokra meg pláne, hiszen sokkal könnyebb valami félidegennel lógni.

Nem benned van a hiba, természetes, ha az embernek fontosak a családi kapcsolatok. Ugyanakkor tudomásul kell venni, hogy nem vagyunk egyformák, és sajnos nem lehet megváltoztatni a testvéredet egyik napról a másikra. Egyszer talán megérti a dolgot, türelmesnek kell lenned.

A nagyvárosi élet kicsit embertelen lett.

ápr. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!