Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tehetnék? Szerintetek...

Mit tehetnék? Szerintetek milyen ember?

Figyelt kérdés

Az apámmal van problémám. Folyton velünk (velem és a testvéreimmel) végeztet el mindent és ô meg szinte semmit sem csinál. Nagy terûletünk van és a házunk mögött van egy csomó fa, bokor stb. és azt mindet velünk ásatattja fel, kapáltatja meg stb. és mivel most már vagyok 13 éves megkaptam a kocsi takarítást is: lemosni, kipórszívózni, letisztítani az üvegeket stb. és elvárja, hogy megcsináljam, azt is elvárja, hogy jól tanuljak és, hogy mindenben 100%-on teljesítjek, senki sincs mellettem, nem támogatnak. Igaz, hogy

egy lakásban élünk, de mégis egyedül érzem magam... nem is "ismerjük" egymást mindenki átnéz a másikon... meg még azt sem szeretem, hogy apukám kitalálta a strigulákat, egy strigula 20 Ft. Nekem meg már egy csomó adósságom van, amit majd felnôtt koromban ki kell fizetnem apukámnak... és én ezt nem bírom, hogy egy csomó felelõséget rám raknak...



2012. ápr. 12. 17:24
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!!

Már volt olyan többször is, hogy sírtam, mert már

nem bírtam, de nem érdekelte.

A nôvérem tavaly nagyon lelkibeteg volt.

Még rohamai is voltak...

Nála nincs kis kedvenc, ha munkáról van szó.

2012. ápr. 12. 18:44
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérjél érte pénzt!


Mondd meg neki, hogy adj nekem 600 ft-ot és lemosom a kocsit! Vagy adj egy 1000-rest, és kigyomlálok 10 négyzetmétert! Vagy gyomlálásért 1 óra 400 forint! Ha van füvetek akkor lenyírod a füvet 500 ft-ért! És szépen gyűjtögeted magadnak a zsebpénzt, amiből megy az állatoknak is, meg ha szerencséd van akkor jut magadnak is! És merjetek szembeszállni vele! Ha ordibál, hát hagy ordibáljon! Nem ő fog berekedni! Mondd meg neki az igazat!!! Mondd neki, ha ordibál valakivel, akkor mindd meg neki az ő rossz tuljadonságait!

2012. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem fog pénzt adni érte, a testvéreim már próbálták

és mindig azt mondta, hogy kapsz érte strigulát, az is elég!!

De én nem merek szembeszállni vele, félek tôle,

meg nem egyeznének bele a testvéreim, mert ôket nem

érdeklik... ôk csak a kapálást szokták kapni...

De régen nem volt ilyen, ahogy öregszik úgy egyre bolondabb.

2012. ápr. 12. 19:50
 14/14 anonim ***** válasza:

"Hát úgy van, hogy 30 perc dolgozás és levon egy strigulát."


Te 40 forintos órabérért dolgozol? Akkor már legalább a minimálbérig emelnie kéne...

2012. ápr. 13. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!