Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy döntsük el, hogy ki...

Hogy döntsük el, hogy ki legyen a főnök?

Figyelt kérdés
Én 20 vagyok,az öcsém 18 soha nem tudunk megegyezni semmiben,mivel mindketten fiúk vagyunk,néha megesik,hogy verekedünk. Hol én nyerek,hol ő. Nem bírunk egymással. Mindig megy a versengés. Ja, és közös szobánk van. Valahogy el kéne dönteni,hogy ki legyen a főnök,mer olyan régóta megy már ez.

2012. aug. 16. 08:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
89%
A két kisiskolás lányom is értelmesebb, mint ti.
2012. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
Talán, vissza az oviba.:))
2012. aug. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Lehetne, hogy beosztjátok, hogy 1 hónapig ő a főnök, 1 hónapig Te.

Vagy szavazásokat rendeztek, és szavazategyenlőség esetén fellebbeztek apádhoz vagy anyádhoz.

2012. aug. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Valamibe összeméritek az erőtöket és aki nyer az lesz a főnök. A vesztes pedig keményen edz a következő főnökválasztásig. Ennyi.
2012. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
kb, amúgy ezt csináljuk, h havonta váltogatjuk. csak most még ő a főnök,mert szkanderba lenyomott. de szeptemberben új "választás" lesz. De ez nem állapot,hogy így váltogatjuk,főleg,h mindig megszegünk mindent. Meg hát az lenne a természetes,hogy én vagyok a főnök és kész,mivel én vagyok az idősebb.
2012. aug. 22. 13:04
 16/17 anonim ***** válasza:

szpal


Ne írogass nekem üzenetet privátba. Ha van valami kérdésed, vagy mondani valód, akkor lássa azt nyugodtan mindenki!

2012. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kérdezzétek meg az ovónénit.

Amúgy meg ha ott a barátnője, aludhatnál a nappaliban is pl. Gondolom nincs odaköltözve.

És ne verekedjetek, a kő-papír-olló tökéletes megoldás az egetrengető problémátokra.

2012. szept. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!