Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Én reagálom túl? Értetlen vagyok?

Én reagálom túl? Értetlen vagyok?

Figyelt kérdés
Mára meg volt beszélve, hogy X városból elmegyünk Y-ba a Szüleimhez. Egy kocsival mentünk én a hugom és a pasim. Hugom azt mondta ne hozzam a kutyámat - akit egyébként mindig viszek magammal-nem is ez a lényeg. Elvittem a kutyát magammal, mondtam, hogy nem várhatja el, hogy 10-től 8-ig a 30 fokos lakásban lesz. Egész úton meg sem mukkant, majd mikor megérkeztünk a Szüleim előtt elmondott minden szerencsétennek, meg elege van belőlem, ne tartsuk a kapcsolatot. Én annyit tudtam neki mondani, hogy szégyelje magát és a gondjait ne rajtam verje le. Anyu is csititotta de hiába...én meg hazajöttem busszal és eldöntöttem nem fogom keresni egy jó darabig például amíg elnézést nem kér. Magyarázat nem kell, mert azt utálom!!!
2013. aug. 6. 20:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A húgodat nem választhatod meg. De azt hogy tartod vele a kapcsolatot vagy sem, azt igen.
2013. aug. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Hugom azt mondta ne hozzam a kutyámat - akit egyébként mindig viszek magammal-nem is ez a lényeg. Elvittem a kutyát magammal"


En a hugodnak is igazat adok. Megkert, hogy ne vidd a kutyat, te meg elvitted a kutyat. Gondolom kesz tenyek ele allitottad, ez nem tetszett neki.


Es mar bocs, de ha valaki elvisz magaval, akkor illik betartani a szabalyokat, amire megkernek. Megpedig, hogy egy lihego, nyaladzo szorodzo kutyat ne tegyel be a kocsiba.


Ha mar mindenkeppen vitted a joszagot, akkor miert nem mentel kulon autoval?

2013. szept. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Gondolom a húgod kocsijával mentetek és a saját kutyáját sem ültetné bele. Mert, ha ez így volt, akkor pedig jogos volt a húgodtól.
2013. szept. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nem a hugom kocsijával mentünk és a kutya mindig utazik velem mindenhová. Ő is viszi mindig a kutyáját.
2013. szept. 30. 20:13
 15/15 A kérdező kommentje:
és az egészben nem a kutya a lényeg, hanem ahogyan kibukott és nekem esett és 2 hónapja nem is keres és csak rámbeszél mindenhol mindenki szerint full normális, hogy egy ilyenért kiakad én vagyok a rossz előtte sülve főve velem volt mindig ugrottam segítettem neki ahogyan csak tudtam meghallgattam és mindig kiálltam mellette!!!
2013. szept. 30. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!