Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit kezdhetnék öcsémmel? Egy...

Mit kezdhetnék öcsémmel? Egy tapintatlan bunkó. (? )

Figyelt kérdés

Nos.. Ezen a nyáron, szinte alig van otthon. Mindig kint van a haverjaival, akikkel sok hülyeséget csinálnak. Általában a házunk előtt. (Tömbház) arra fele szoktak lenni... Nagyon pofátlan az öcsém, mert egy 20 éves lánynak bepofázik, hogy: " a piacon vetted a jogsidat?!" A haverjai meg csak röhögnek ott. Akkor felszedtek a betonból egy kis darabot, mire a házvezető kiszólt. Reagálás mi volt ? Nem , nem ők voltak.. Ők nem... pf...

Tegnap majdnem kirúgtak labdával egy üveget, mire az ott lakó kiszólt, hogy ez mi lett volna, de a haverja megoldotta ennyivel.: Az apám üveges.Közben az apja nem üveges, utána meg pofátlanul röhögtek. Velem is szemtelen, általában "repedt sarkúnak" hív... Folyton ütöget felém, keménykedik. Kb 5cm- n múlik az, hogy eltaláljon. Mindenkivel menősködik. KB alig van itthon, reggel 9-10 fele elmegy, és este jön haza. Vagy délután 1 kor megy el.

Az idegesít, amikor pofátlanul a képembe röhög, cukkol, és ha visszaszólok neki, akkor kiforgatja a szavaimat, és elmond minden idegbetegnek. Mikor este feljön, akkor ilyen szavakkal szokott illetni idézem:"Mi van te kutya?" "Te, téged megfognálak, és falhoz ütnélek." És folyton csak ezekkel menőzik.. Amúgy, deszkázik. Egyszer volt, hogy meg akartam ütni annyira kihozott a sodromból, de még majdnem ő ütött meg. Néha viselkedik normálisan, amikor kell neki valami, vagy segítség kell neki..



2013. aug. 7. 09:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ne vinnyogj már.

Amúgy úgysem fog megütni,ezt te is tudod, csak keménykedik.

De elmondom én mit csináltam, tettem rá magasról és egyszer amikor újra elkezdte ugyanazzal a lendülettel töröltem képen a tesómat amelyikkel ő elkezdte ezt a hülyeséget. Volt meglepődés.

Vagy kapd el a kezét és csavard a hátamögé. Nehogy már egy kis 12 éves kölyöktől féljél.


A többi pedig nem a te dolgod, ha komoly kárt okoz ne félj majd a szüleid helyrepakolják.

2013. aug. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Öcséddel éreztetni kéne hogy azért még sem ő a főnök, ezt leginkább apukád tudná megtenni. Régen az én öcsém is ilyen volt, nem ütöttem meg hanem csak judos fogással úgy leszorítottam hogy még köpni sem tudott. Ezt kb 3x kellett megismételni egy éven belül és megtanulta hogy családtagok közelében normálisan kell viselkedni.
2013. aug. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!