Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti kérnétek úgy kölcsön pénzt...

Ti kérnétek úgy kölcsön pénzt a testvéretektől, hogy igazából fogalmatok sincs, hogy miből adnátok meg?

Figyelt kérdés

Egy ideje már eléggé kicsúszott alattunk a talaj. Adósságokat halmoztunk fel. Közüzemi tartozások, banki tartozások, stb. Ha rövidesen nem rendezzük ezek jó részét akkor ráfog menni a házunk. Akkor pedig végképp a padlóra kerülünk.

Arra gondoltam, hogy a testvéreméktől kérnénk kölcsön amiből rendezni tudnánk az adósságainkat. Ők nagyon jól állnak anyagilag.

Csak az a baj, hogy nem tudom, hogy fizetnénk vissza nekik. Az én és a férjem jövedelme éppen arra elég jelenleg, hogy az aktuális rezsi számlákat fizessük és együnk. Semmi másra nem marad. És nagyon kilátás sincs jobbra. Szóval nem tudom nekik miből törlesztenénk. Viszont valamit muszáj lenne csinálnunk mert így elfogjuk a házunkat veszíteni.


Ti mit tennétek? Kérnétek kölcsön?


2013. aug. 31. 17:50
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
86%

9 Utólag, és más emberrel kapcsolatban az ember annyira "okos" tud lenni, hogy majd nem elszáll magától.

Igaz, kedves hozzászóló.

2013. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
0%

ma 18:19


Most bagoly mondja verébnek? :D

Te kerültél már ilyen helyzetbe?

Mert a hozzászólásodból ítélve max rászorulva voltál,nem a segítő fél.......

2013. aug. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

"3 millió forintot fizessen csak úgy ki nektek,úgy,hogy azt mondod meg sem tudod adni?

Nem olyan nagy összeg neki?

Pont ahogy írod,ebben a világválságban baromi nagy összeg!"


Te honnan a francból tudod, hogy nekik ez mekkora összeg?

Elárulom neked, hogy az idén vett 7-es BMW-ért kifizetett 40 pár millió forint se vágta őket földhöz.


"nem vagyok én sem milliomos"

Te biztos nem, de ezt nem is kérdezte senki! A testvéremék viszont azok!


Jah és a kocsink természetesen már a múlté. A házunkat viszont szeretnénk megtartani. Mint ahogy a kérdésben is említettem.


Úgyhogy "kedves" 76%-os az okoskodásaidat meg a "tanácsaidat" kend a hajadra!

2013. aug. 31. 18:29
 14/31 anonim ***** válasza:
82%
Ha annyira milliomosok akkor kérj plusz munkát a cégében.
2013. aug. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
12 Igen, kerültem már ilyen helyzetbe. Fiatal felnőttként is és pár gyerekkel a hátammögött is. Mikor visszanemtéritendő segitséget nyujtottam annak aki a családból rá volt szorulva.
2013. aug. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
12 Meg akkor is, amikor egy sclerozismultiplexes nőnek adtam munkát az akkori cégembe-nulla munkával. Mert tudtam, hogy másképpen nem fogadta volna el azt a pénzt, ami életmentő volt nekik akkor abban a helyzetükben amiben voltak a férjével és a 10 éves kislányávaL.
2013. aug. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
12 Az illető nő nem volt a családtagom, csak baráti kapcsolat állt fent, és soha egy fillért sem kért tőlünk, de éheztek a gyerekükkel együtt, mert a férje régóta nem talált munkát.
2013. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Jah 12-es ment a minusz a kevély nagyképű és végtelenül ostoba hozzászólásod miatt.
2013. aug. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
33%

Úgyhogy "kedves" 76%-os az okoskodásaidat meg a "tanácsaidat" kend a hajadra!


Annyira utálom az ilyen kérdezőket!

Te meg a kérdésedet kend a hajadra,ha nem tetszenek a válaszok!


Miért nem úgy tetted akkor ki,ha már egyetértést vársz,hogy "Ugye jogosan kérnék kölcsön a testvéremtől?"

2013. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
31%

17-es


"9 Utólag, és más emberrel kapcsolatban az ember annyira "okos" tud lenni, hogy majd nem elszáll magától.

Igaz, kedves hozzászóló."


Az én hozzászólásom volt nagyképű?????

2013. aug. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!