Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen szoros a kapcsolatotok...

Milyen szoros a kapcsolatotok a testvéretekkel felnőttként? Gyakran felveszitek egymással a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Én még nem költöztem el otthonról de gyakran felmerül ha nekem és a tesómnak is családunk lesz akkor vajon milyen gyakran fogunk beszélni. Én lány vagyok ő fiú, gondolom ezért is fontosabb nekem a kapcsolattartás neki pedig kevésbé. Vagyis jól megvagyunk meg mind a mai napig nagy hülyéskedések mennek meg oltogatások, szóval jó a hangulat, de ez majd kilépve a nagybetűs életbe ez nem tudom hogy fog működni. Már ő is nagykorú, szeret inni járni a haverokkal meg itthon nyüstölni a gépet.

Nektek milyen a kapcsolatotok? Kort is írjatok légyszi :) (Elsősorban hogy lássam hogy melyik korosztályban hogy működik a kapcsolattartás a tesók között)


2013. szept. 26. 14:07
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

En 26 (no), hugom 25, ocsem 12 eves.

Mig egy hazban eltunk martuk egymast ugyan de mindig nagy volt a szeretet kozottunk. Mi nagyok mar kulon elunk, gyerekeink vannak de hetente 2hetente osszehozunk egy kozos ebedet...vagy valamit.

Ocsemmel ritkabban beszelunk facebookon..de a hugommal mindennap smsezunk vagy telefonalunk.

Nalunk a kulon elet meg erosebbe tette a testveri szeretetet.

2013. szept. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ritka.Nekem egy nővérem van,de ő az a bulizós, falja az életet.Nem foglalkozik úgy senkivel,csak a haverjaival.

Én soha nem voltam az az eljárós bulizós típus.Én már a kislányomnak és a páromnak élek. :)

Mikor kicsik voltunk mindig öltük egymást.

Nővérem 25 én 21.

2013. szept. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A bátyám 53 éves, én 49 (nő) Felnőtt gyerekein vannak.

300 km-re lakunk egymástól.

Én kb. 2 évente megyek hozzájuk. A bátyám évente kb. 4-szer jön a szüleinkhez, akik a szomszédunkban laknak, úgyhogy ilyenkor mindig találkozunk.

Hetente egyszer telefonon beszélünk. Ha "adódik" valami, akkor többször. (most pl. kórházban volt apukánk, naponta, kétnaponta beszéltünk) E-mailt alkalom adtán írunk.

2013. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mi 19 és 22 évesek vagyunk.


16 voltam mikor elment egyetemre /kb. 120 km/ az előtt nagyon rossz kapcsolatunk volt. Mostanában az szokott lenni, hogy napi szinten egy egy mail megfordul. /nem nagyon merjük felhívni egymást mert lehet, hogy a másik nem ér rá /pl. órán van//

Mikor hazajön akkor egy olyan 20 percet szoktunk beszélni.


Viszont ha huzamosabb idejig itthon van akkor már nem tudjuk egymást elviselni. Nyáron már a 3. héten összevesztünk.

2013. szept. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én 39 (nő) , az öcsém pedig 26 éves. 250 kilóméterre lakunk egymástól. Napi szinten tartjuk a kapcsolatot. Vagy telefonon beszélünk, vagy Viberen üzenünk egymásnak a nap végén. Mindkettőnknek saját családja van már.
2013. okt. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
a nővérem és köztem 10év van, én 22 vagyok. nem volt köztünk soha az a kifejezetten jó kapcsolat, abszolút nem tud(t)unk együtt élni. viszont most már lassan 4éve külföldön él és bizony nagyon hiányzik. pont akkor ment el, amikor a legnagyobb szükségem lett volna rá és akkor tudtunk volna változtatni a kapcsolaton. évente 1x minimum találkozunk 1 hetet, skype-on naponta tudnánk beszélni, én mégis csak 2-3 havonta hívom (ő sem gyakrabban), mert nekem még most is nehéz feldolgozni, hogy nincs itt...
2013. okt. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én 33 vagyok, hugom 31 éves. Sosem voltunk túl jó viszonyban, kis gyerekként is sokat vitáztunk. Már mindkettőnknek van családja, ő kb. 45-50 percre él tőlem. Nem nagyon tartjuk a kapcsolatot,személyesen évente jó ha 2-szer összefutunk, telefonon kb. fél éve egyszer beszélünk, és néha írunk egymásnak pár soros emailt.
2014. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!