Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Két év van a gyerekek közt....

Két év van a gyerekek közt. Van helyük egy ágyban?

Figyelt kérdés
Fiú és lány, 14 és 16 évesek.
2013. okt. 9. 10:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

8-as, nem értem, ezen mi a furcsa :) Kb. félévente, ha egyszer így alakul, egy szobában alszunk mind a hárman, csak a vőlegényem túlzottan lovagias, nem hagyja, hogy a testvérem aludjon a vendégágyon (ami rövid is lenne neki, nem kicsit). Egy hatalmas franciaágyon alszunk ilyenkor, van helye mindenkinek.

Ha valami beteges dologra gondolva hümmögtél, arra inkább nem is reagálok, annyira nevetséges gondolat.

2013. okt. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok gonoszkodni, de én sem értem, minek vállaltok két gyereket, ha még ágyra sem telik, nem hogy külön szobára. Mert igen, külön szobában kéne lenniük már rég.
2013. okt. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Semmiképpen,14 és 16 évesen már semmi keresni valójuk egy ágyban,sőt egy szobában sem!!!
2013. okt. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
10-es: a nővéremnek és nekem is volt külön szobánk, külön ággyal, de mindig egy ágyban aludtunk. :) Nagyon szerettünk egymást, szerettünk beszélgetni esténként lefekvés után. Egészen kb. 20 éves koráig, míg el nem költözött otthonról. Szerintem azonos neműek esetén semmi kivetnivaló nincs ebben.Teljesen egészséges felnőttek lettünk, férjjel, családdal, mindennel együtt. Persze fiú-lány esetén szerintem sem jó ötlet!
2013. okt. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
34%

Kedves #11-es, nekem is férjezett húgom van, és néha szoktam náluk aludni, de én bizony kempingágyon.


Nekem ciki lenne húgommal egy ágyban aludni, pl. mert megszoktam hogy éjszaka ágyban csajomhoz bújok, tapogatom, gyakran vannak erotikus álmaim, illetve reggel áll a cerka. Ezzel együtt normálisnak gondolom magam. :)


#8

2013. okt. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
76%

Most nem azért, de 14 évesen egy fiú az íróasztalt is meg g.gná.

Nem azt mondom, hogy így érez a nővérével kapcsolatban, de akkor sem egészséges ez így. Főleg hogy ennyi idősen külön szoba kellene, ahol ha kedvük szottyan akkor felfedezhetik saját testüket. De ez még hagyján, külön ágy minimum! Mik vagytok ti Lannisterek?

2013. okt. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
72%
Ebben a mai világban a lányka is már éli szexuális életét bőven...
2013. okt. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Kicsit több információ kéne. Testvérek? Állandóan egy ágyban alszanak, vagy csak néha, pl. nyaraláskor?
2013. okt. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

16-on jót röhögtem.:D

Priviben megírta a kérdező,hogy féltesók.Apa benne lenne,anyuka,aki a kérdező nem. Bocsi,hogy kiírtam,de szerintem ez egy lényeges infó.

2013. okt. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"Apa benne lenne,anyuka,aki a kérdező nem"


Mibe lennének benne?

2013. okt. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!