Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Két év van a gyerekek közt....

Két év van a gyerekek közt. Van helyük egy ágyban?

Figyelt kérdés
Fiú és lány, 14 és 16 évesek.
2013. okt. 9. 10:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
77%

Nem hogy egy ágyban, de egy szobában sem lenne helyük. Én pl akkor aludtam együtt öcsémmel, ha vendégek voltak nálunk és már sehogy sem fértem el.

Amúgy is ez mindkét gyereknek kellemetlen lenne.

2013. okt. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
15-ös, oké, hogy neked ilyen problémáid vannak, de attól még nem kellene célzatosan hümmögni más válaszát olvasva, ugyanis nálunk meg pont nincs ilyen probléma. Se én, se testvérem nem az a forgolódós fajta, és eszemben sincs őt összetéveszteni a vőlegényemmel, na, az már tényleg furcsa lenne...hmm. Mellesleg kempingágyunk sincs, és nem is veszünk, mivel nem gyakoriak az ott alvós vendégek. De nem offolok tovább, mert ennek a mellékvágánynak semmi köze a kérdéshez.
2013. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
31%
Teljes mértékben én is egy ágyban voltam nővéremmel még 16 és 18 évesen is. Tök jó volt még kufircolni is megtanultunk, és semmi bajunk nem lett belőle most vagyunk 10 éve házasok.
2013. okt. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hát, ha az a két év jó szorosan van közéjük illesztve, akkor semmi baj.
2013. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

# 23

tell me more

2013. okt. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!