Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tettél már valami szörnyü...

Tettél már valami szörnyü dolgot a testvéreddel? És/vagy ő veled? Megosztod velünk?

Figyelt kérdés
Irjatok kort és nemet is:) mikor tötrtént és azota joban vagytoke már:)
2013. nov. 3. 17:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
67%
Nincs tesó, de együtt nevelkedtem a másfél évvel idősebb unokabátyámmal. Nagyanyáméknál, falun, és akkoriban még kicsit vadabb játékok voltak divatban. Rendszeresen mentünk pl a többi fiúval a homokbányába a partról ugrálni a 6-7m mély gödörbe. Homokra, de a sok ugrálástól elég jól be tudott tömörödni. Engem nem engedett az unokatesóm leugrani, mondván, hogy kicsi vagyok, el fog törni a lábam. Ezen összevesztüünk, és én se akartam, hogy ő leugorjon. Mikor lendületet vett, odaraktam a lábamat, csak hát már nem tudott megállni, és fejjel előre esett le. Minden további nélkül nyakát törhette volna, de volt annyi lálekjelenléte, hogy félodalvást a vállára ért le. El is tört a válla, én meg néhány hétre büntiből mehettem vissza a városba a szüleimhez.
2013. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Ő 18 éves lány, én 22 éves fiú vagyok. Nagyon jóban voltunk mindig, csak a szokásos kisebb vitáink voltak, amiket minden testvér megejt néha.

De aztán kiderült, hogy személyiségzavarom van és gyógyíthatatlan betegségem, ekkor teljesen hátat fordított nekem. Nagyon rosszul esik! Próbáltam már jobb belátásra bírni, de nem enged a 21-ből.

2013. nov. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!