Hogyan neveljem meg?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, a kishúgom pedig 6. Amikor tanulni akarok bejön a szobámba, ha telefonálok kiabál, sikítozik, sokszor pedig visszabeszél szóval tipikus rosszaság. Viszont amikor én próbálok felé közekedni, meg akarom akarom ölelni akkor ellök, kiabál hogy hagyjam. Volt már, hogy annyira felhúzott, hogy rácsaptam a kezére, de ilyenkor én vagyok a rossz

Anya szerint, mert én vagyok az idősebb, nekem kellene okosabbnak lennem. Nehéz ezeket tolerálni akkor is. Én próbálnám megnevelni sarokbaállítással és egyebekkel, de Anya mindig enged neki. Mit tegyek, hogy szófogadóbb legyen?



2013. nov. 28. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
fiú vagy ,vagy lány e
2013. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy, hogy így próbálkozol, de nem neked kéne nevelnie, hanem anyukádnak.

Minden rá van hagyva a kicsire?

2013. nov. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Lanynak tunik iras stilusbol.

Itt anya a ludas, ha o mundent enged, te falra is maszhatsz ... :(

2013. nov. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Én unokahúgomnak ordibáltam le a fejét, mint állat, de úgy fülsértő hangerővel, azt mikor jöttek anyámék engem hibáztatni akkor szépen elmentem otthonról és megkértem egyik barátnőmet hadd maradjak nála egy vagy két estét. És mindenki megnyugodott, húgi is bírt magával. Akkor olyan 14-15 lehettem.

25/N

2013. nov. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Zard be a szobad kulccsal.:) Beszeld meg anyukaddal :)
2013. nov. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, és tudom, hogy nem nekem kell nevelnem, de közben mégis engem piszkál és nem Anyut.
2013. nov. 28. 15:30
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem te vagy az anyja nem neked kell nevelni. Majd ha lesz saját gyereked úgy neveled ahogy akarod. Addig meg bízd anyádékra ezt.
2013. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Téged piszkál, mert azt szeretné, ha foglalkoznál vele. Meg kell neki magyarázni, hogy ez nem akkor történik, amikor ő akarja, hanem akkor, amikor te ráérsz.
2013. nov. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

16:17

Ezzel sokat segítettél a kérdezőnek... (Remélem érted az iróniát)

2014. márc. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!