Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek Hatalmasat csalódta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek Hatalmasat csalódtam? Segítség.

Figyelt kérdés
A testvérem a minap feljött hozzánk amúgy külön él a feleségével és 2 fiával. És belépet msn-be és úgy van nekem beállítva hogy autómatikusan menti naplózottba. És most olvasgattam régi beszélgetéseimet amikor láttam egy idegen címet megnéztem és láttam hogy a testvérem egy nővel beszélgetett és olyanokat írt hogy szereti meg hogy hiányzik neki, becézték egymást. Fogalmam sincs most mit tegyek. Segítsetek 15/ L.
2009. okt. 17. 17:14
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Semmit nem tehetsz!

Nem szabad beleszólnod,,ez az ő élete!

És nem látsz bele a családi életébe sem,nem biztos,hogy minden úgyvan ahogy látszik!

2009. okt. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Én a tesómmal ezt megbeszélném. Megkérném, hogy legyen őszinte a párjához, és megmondom őszintén, ha záros határidőn belül nem mondaná el, vagy fejezné be, elmondanám a párjának. Elég gusztustalan szerintem mikor valaki ilyet tud, hogy a háta mögött átverik elég csúnyán és nem szól....

Én így gondolom, más meg fosik, hogy mi lesz, ezért inkább bebújik a csigaházába. Idegennek én sem szólnék bele, de ez családtag....

2009. okt. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%
én a testvéred felesége helyében haragudnék arra aki tudta, h mi zajlott le és nem szólt. Mert egyszer ki fog derülni. Azért olvasgassad át újra, hátha nem úgy gondolta a szeretgetést a tesód amiket írt a csajnak.
2009. okt. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem ne kavarj... Nem lehet, hogy csak barátok? Egyértelműen szerelmi viszonyra utalt az a beszélgetés? Ha igen - hát, nehéz ügy... Amikor egy haverom egyszer ilyet csinált, én nem a barátnőjével beszéltem, hanem a 3. csajnak mondtam meg, hogy a pasi nem veszi ám őt komolyan, és soha nem fog miatta szakítani, csak szórakozik vele - mert hogy ez igaz is volt. Nagyon sírt a csaj, mert a haverom nyilván szédítgette - a haverom meg nem szólt hozzám egy darabig - de a csaj ezután összeszedte magát és megismerkedett egy másik sráccal, akihez férjhez ment. ..A Te helyzetedet nehezíti, hogy csak 15 éves vagy, lehet, hogy erre hivatkozva nem fognak Neked hinni... Talán mondd meg atesódnak, hoyg olvastad a beszélgetést - kíváncsi lennék, mit mond.
2009. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Ne szólj bele, nem a te dolgod!

Neked nem kell "igazságtevőnek" lenned.

Meg különben is, rajtad csattanna az ostor, hogy ha tudod,hogy nem te írtad, minek olvastad el más msn-ezését?

A testvéred a te testvéred, lehet, hogy csak kalandot, vagy boldogságot...stb keres. Nem tudhatod, de neked mellette kell kiállnod, akármit is csinál. Ha pedig nem helyesled, esetleg megemlítheted neki, de ne szólj bele durván az életébe!

2009. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem szólok semmit mert akkor meg vagy nem hiszi el vagy én leszek a kapcsolatuk kudarca. Szóval lehet hogy ha nem mondja el boldogan élhetnek több évig mintha én tönkretenném. És nem értettem félre az üzenetet mert olyanokat írkáltak egymásnak hogy cicám babám szeretlek és hogy nagyon hiányzol. És nem tudtam hogy ők írkálták nem akarnék belenézni a levelébe vagy msn-ébe csak nekem csak a cím volt kiirva és úgy kattintottam oda.
2009. okt. 17. 20:53
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
én írtam, hogy haragudnék a felesége helyében. Hát ahogy érzed, had alázza meg a csajt meg a gyereket, hogy megcsalogatja, ezekszerint itt mindenki bólogatna ha kiderülne, h a férje félrejárkált folyamatosan, és ugyan volt aki tudta, de nem mondta el. Mellesleg elég a feleségének elküldeni a naplózott beszélgetést és ennyi, nah mind1, kíváncsi vagyok hogy fogsz ezentől tükörbe nézni. Tudod, "Cinkosok közt bűnös aki néma..."
2009. okt. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
de honnan tudod hogy nem a feleségének írta? ott csak egy idegen nevet láthattál vagy emailcímet, ami akár a feleségé is lehetett, nem?
2009. okt. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem mert a feleségét máshogy hívják mint azt a nőt. És a feleségének csak 1 címe van.
2009. okt. 23. 17:36
 10/10 anonim ***** válasza:

Fura, senki sem írta, ami szerintem a leglogikusabb: beszélj a tesóddal! De a fájlról csinálj biztonsági mentést.

Lehet, hogy kiderül, hogy mondjuk csak szórakoztak egy ismerősével (habár én játszottam már ilyet és szex lett a vége, csak mondjuk nem két gyerekkel).

Ha úgy látod, hogy tagadja, de megtette vagy hazudik vagy bármi kérdéses van, akkor pedig menj a sógornődhöz a fájllal. Könnyen lehet, hogy nagyon meg fogja köszönni neked.

Különben is, nehogymár te viseld a tesód titkának a súlyát!

2009. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!