Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most én voltam a "rossz"?

Most én voltam a "rossz"?

Figyelt kérdés

A húgom jött nálunk a barátjával(már elköltözött hozzá, én még anyámékkal élek), aki mindig vagánykodik a karjával(egyébként egy csontváz), magát bámulja folyton. Amolyan "erős gyerek -féle", már kicsit betegesnek mondanám...

Mindig Ő szeretne a középpontban lenni, ezért úgy nevetgél(inkább visításnak mondanám) folyton mint a lányok, pedig nem is történik közben semmi vicces dolog. Eddig nem szóltam, de épp aludtam és megint a lányos visítására kellett felébrednem. Amikor egy percre abbahagyta, mondtam hangosan hogy nem tudok aludni, mert a húgom barátja úgy visít mint a k..vák, akiket éppen ....nak!

A barátja a másik szobában volt, a húgom bent volt és előtte mondtam, de az biztos hogy mindenki hallotta.

Erre elviharzott a barátjával, és azt mondta soha többé nem jön ide. Most mindenki szerint én voltam a "gonosz", de már ideges voltam...

Amúgy a húgom normális, nem tudom mi tetszik neki ezen a páwagyereken.

És most egy kicsit lelkiismeret furdalásom van.:/


20/F


2014. jan. 10. 21:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem igazad volt, lehettek volna tekintettel rád is. Sosem értettem az ilyen feltűnési viszketegségben szenvedő embereket, mindig hangosan magukat produkálva beszélnek meg röhögnek.

Amúgy nincs egy kis beütése a srácnak hogy úgy nevet mint egy csaj?

2014. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

Bunkó voltál na...


Valljuk be őszintén. Ez a hangosan mondjuk, hogy mindenki hallja, de nem a másik szemébe, se nem fer dolog, se nem illendő.


A húgod vele van, ne te akard neki megszabni milyen csávója legyen, ha gáz, majd ő fogja megszívni.


A húgod irányába legyél ilyenkor toleráns, ne a pávagyerek irányába és azért ne szólogass be.


Kérj tőlük bocsánatot.

2014. jan. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem teljesen jól csináltad! Ne bánkódj 1 percet sem!
2014. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
És NEHOGY kérj tőle bocsánatot!
2014. jan. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%

De kérjen csak tőlük bocsánatot, lehet probléma, de mivel nem a bátyó lakása, ezért maximum a szülei dorgálhatnak.


De arra is van mód, hogy elhívjuk hugicát egy fél percre és elmondjuk neki, hogy legyen kedves szólni a barátjának, hogy kicsit sok már a visítozásból.

2014. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Direkt csinálja, bár nem tudom hogy ettől miért tűnik majd vagányabbnak...

Nagyon erősnek tünteti fel magát, "viccből" egyszer nekem is beszólt(hónapokkal ezelőtt), hogy majd megver(bár én hozzá sem szólok soha, mert undorodom az ilyen vagány emberektől), azt gondolta hogy velem megteheti, de én jól visszaszóltam neki.:) Bár akkor mindenki mondta hogy nekem volt igazam, mert tényleg hozzá sem szólok soha. Ha én normálisan viselkedem, akkor azt elvárom a másik embertől is. Aki pedig csak a karját mutogatja egész nap mindenkinek, arról megvan a véleményem...


Amióta kiismertem hogy milyen ember a húgom barátja("vagány gyerek"), azóta kerülöm messziről, mert nem tudom mit tennék vele ha egyszer igazán felhúzna.

2014. jan. 10. 21:38
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem jól tetted.
2014. jan. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

ma 21:23


Amúgy hallotta a barátja is, és kérdezték anyumék hogy miért nem tudok aludni, és arra válaszoltam azt...


Ja és bocsánatot kérek a húgomtól, de a barátjától biztos hogy nem. Egyébként nem szoktam így viselkedni, csak akkor ideges voltam. Így utólag már meg is bántam a dolgot a húgom miatt.:(

2014. jan. 10. 21:43
 9/14 anonim ***** válasza:
9%

Tipikus féltékeny tesó vagy!

Nem kedveled a húgod barátját, rendben, de a húgod őt választotta, ezt el kell fogadnod.

Az idióta beszólásoddal csak magadról állítottál ki szegénységi bizonyítványt. Igen, jócskán bunkó voltál.

2014. jan. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Megértem a reakciódat, az én bátyóm is igazán "élénk" lesz, ha nem hagyják aludni. :D

Egyébként, én sem szeretem, ha valami idegesítő hang nem hagy aludni, szóval lehet én is így reagáltam volna. És ez végül is természetes. Ha jobban belegondolsz, lehet, hogy a lakás nem a tied, viszont a pasas volt idegen helyen. Saját véleményem szerint tudva, hogy mindenki otthon van nem lett volna illő zajongani. Bár ahogy leírtad, hogy folyton a kezét nézegeti, meg teszi az agyát, csodálkoznék, ha tudná az alap illemszabályokat. Viszont a húgodtól mindenféleképpen kérj elnézést. A faszitól kár lenne, nem érdemelné meg, max, ha a húgod ragaszkodik hozzá.

2014. jan. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!