Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most én voltam a "rossz"?

Most én voltam a "rossz"?

Figyelt kérdés

A húgom jött nálunk a barátjával(már elköltözött hozzá, én még anyámékkal élek), aki mindig vagánykodik a karjával(egyébként egy csontváz), magát bámulja folyton. Amolyan "erős gyerek -féle", már kicsit betegesnek mondanám...

Mindig Ő szeretne a középpontban lenni, ezért úgy nevetgél(inkább visításnak mondanám) folyton mint a lányok, pedig nem is történik közben semmi vicces dolog. Eddig nem szóltam, de épp aludtam és megint a lányos visítására kellett felébrednem. Amikor egy percre abbahagyta, mondtam hangosan hogy nem tudok aludni, mert a húgom barátja úgy visít mint a k..vák, akiket éppen ....nak!

A barátja a másik szobában volt, a húgom bent volt és előtte mondtam, de az biztos hogy mindenki hallotta.

Erre elviharzott a barátjával, és azt mondta soha többé nem jön ide. Most mindenki szerint én voltam a "gonosz", de már ideges voltam...

Amúgy a húgom normális, nem tudom mi tetszik neki ezen a páwagyereken.

És most egy kicsit lelkiismeret furdalásom van.:/


20/F


2014. jan. 10. 21:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy visítanak a k..vák, amikor éppen ..nak?

Mert nekem fogalmam sincs róla.

2014. jan. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ez egy kifejezés -.-" Mert te biztos nem használsz ilyeneket.
2014. jan. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Annak ellenére, hogy bunkóság volt, igazad volt, viszont fogalmazhattál volna (idegességedben is) kulturáltabban.


Nem kell bocsánatot kérned, max a húgodtól, hogy kifakadtál, és a szóhasználat miatt. Más miatt ne. Legközelebb elkerül, vagyvtekintettel lesz rád.. Ennyi.


Remélem ha együttmaradnak a tesódek rendezősik a viszonyotok.. Ayon rossz amikor a sógorok ennyi nem bírják egymást, a családra rányomja a bélyegét.. Pl egy karácsony, vagy akármi ünnep kínszenvedés tud lenni egy idő után..

2014. jan. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ilyeneket tényleg nem használok, mert nem ismertem..

Mindíg tanul az ember (lánya).

2014. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!