Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Igénytelen a húgom? Vagy ez...

Igénytelen a húgom? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés

14 éves, sehol sem borotválkozik. Nagyon hosszú fekete szőrös a hónalja, a lábáról nem is beszélve. Nagyon nagy melle van, de neki bőven elég a sportmelltartó, pedig átlátszik a mellbimbója, meg nem is tartja normálisan a mellét, ezért már most nagyon lóg neki, de őt ez sem érdekli.

Az öltözködésére magasról tesz, bandás fekete cuccokban jár, a haja olyan, amilyenre kicsi kora óta vágva van (kb 80-as évekbeli stílus..).


Semmilyen saját akarata nincs, mindig "majd anya". Majd anya megmondja, jó-e az a cipő, majd anya megmossa a hajam, majd anya megszárítja, majd anya beköti a cipőmet. És nem túlzok...


Mit csináljak vele? Nagyon irritál, hogy ilyen..


2014. jan. 30. 15:35
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
36%
Írigylem a problémáidat :D
2014. jan. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
Én meg a sok idődet, energiádat.
2014. jan. 30. 15:37
 3/54 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem amiket leírtál, abból van ami normális, van ami nem.

Ilyenkor teljesen felesleges borotválkoznia. Ha nyáron ujjatlanban van és úgy nem borotválja le a hónalját az természetesen ciki. Melltartóban szerintem a sportmelltartó is tart, sőt talán jobban is, mivel az direkt sportra van, ahol azért jobban mozgolódnak a cicik is.

Egyébként ezekről a dolgokról anyukád nyugodtan elbeszélgethetne vele. Esetleg elmehetnének közösen venni melltartókat.

Az öltözködés szerintem normális, neki ilyen a stílusa, majd biztosan fog változni idővel. Általában senki sem marad ugyanolyan, mint 14 éves korában

Az viszont tényleg túlzás és nem normális, hogy ennyire önállótlan, pl. hajmosás, cipőbekötés. Ebben anyukádnak kéne lépnie. Már nem kisbaba, ezért ne is kezelje úgy, hanem hagyja, hogy ő csinálja meg ezeket.

Az szép ha ebben-abban szeretnél neki segíteni, tanácsot adni, de ne akard a saját képedre formálni, ne akard a te stílusodat ráerőltetni.

2014. jan. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
85%

Törődj a magad dolgával!


Tél van, senki se látja + 14 évesnek még az a normális, ha nincs pasija > hova szőrtelenítsen? Nem igénytelenség. Gyerek még.


Sportmelltartó megint ilyen. Még nő a melle. Jobb a top, ami enged, mint a kosaras, amit párhavonta cserélni kell, mert "kinövi". Szintén nem igénytelenség.


Haj, ruha szintúgy. Egyéni ízlés. Egyébként divatos, ami a "80-as években volt".


A többi önállótlanság, az tény, de akkor se a te dolgod.

2014. jan. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudsz,és nem is kell vele semmit sem csinálnod.Majd kinövi ezt az időszakát,minden kamasznál van egy ilyen korszak,amikor csak azért sem törődik semmivel,mások véleményét pedig figyelmen kívül hagyja.Ha piszkálod,csak rosszabb lesz,azért sem fog hallgatni senkire.
2014. jan. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
85%

Ne a húgodat okold, anyukádat!

Kár, hogy 14 évesen a popsiját nem törli ki.

2014. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 A kérdező kommentje:

Nyáron se borotválkozott! Olyan büdös is volt folyamatosan, hogy hánynom kellett tőle. Hiába szóltam neki diszkréten, még engem ugatott le..


Nem akarok semmit ráerőltetni, de olyan a haja, mint a 80 éves mamánknak, csak nem ősz. Neki se tetszik, de "anya ilyenre vágatja"(?!?!?!?!?!)


Nekem is nagy mellem van, 12 éves korom óta normális melltartót hordok és nem lóg. Ő meg arra sem veszi a fáradtságot, hogy még itthonra is felvegye... Annyira ronda a melle, 20 évesen szerinte nagyon bánni fogja..

2014. jan. 30. 15:41
 8/54 anonim ***** válasza:
79%

szia!


Nem igénytelen, hanem még éretlen. Te is írtad: "Majd anya".


Változni fog, nyugi, 1-2 év múlva. Addig nem érdemes cseszegetni vele.


Esetleg, ha olyan kapcsolatban vagytok, annyira rávezetném, hogy nagyobb lehet a testszaga, ha nem borotválja a hónalját, cikizhetik a szőrös lába miatt középsuliban, bár addig még van egy nyár. És a kitüremkedő mellbimbó is cikizésre adhat okot.


Lehet, hogy csak nem mer változtatni.

2014. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 A kérdező kommentje:
Amúgy nyáron kb 5x mosott fogat, amikor találkozott a barátnőivel. Ne mondjátok, hogy ez mind együtt nem igénytelenség...
2014. jan. 30. 15:42
 10/54 anonim válasza:
81%
Szerintem próbálj rá hatni.pl emlegess neki helyes fiukat hogy tetszenek e neki meg ilyenek es kérdezd meg hogy nem akar e majd valamikor barátot .Vagy vegyél neki egy jo melltartót ,borotvat,kérd meg anyukatokat hogy vegyetek neki divatosabb ruhákat meg amikor mentek fodrászhoz mond meg neki h ne olyat vagjon mint régen .
2014. jan. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!