Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Igénytelen a húgom? Vagy ez...

Igénytelen a húgom? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés

14 éves, sehol sem borotválkozik. Nagyon hosszú fekete szőrös a hónalja, a lábáról nem is beszélve. Nagyon nagy melle van, de neki bőven elég a sportmelltartó, pedig átlátszik a mellbimbója, meg nem is tartja normálisan a mellét, ezért már most nagyon lóg neki, de őt ez sem érdekli.

Az öltözködésére magasról tesz, bandás fekete cuccokban jár, a haja olyan, amilyenre kicsi kora óta vágva van (kb 80-as évekbeli stílus..).


Semmilyen saját akarata nincs, mindig "majd anya". Majd anya megmondja, jó-e az a cipő, majd anya megmossa a hajam, majd anya megszárítja, majd anya beköti a cipőmet. És nem túlzok...


Mit csináljak vele? Nagyon irritál, hogy ilyen..


2014. jan. 30. 15:35
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
93%
akkor ott a pöttyös labda, anyukád a ludas az egészben. Neki kellene hatnia húgodra, hogy nézd ezt már így csinálják a korodbeli lányok, vagy úgy... Szegényke, biztos neki sem jó, hogy csúfolják, lelkileg biztos neki is nehéz..
2014. jan. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 A kérdező kommentje:

Anyámmal erről nem lehet beszélni, mert szegénykém MÉG CSAK 14 éves...

Mások 14 évesen koliban laknak a szüleik nélkül, könyörgöm.. :S

2014. jan. 30. 15:54
 33/54 anonim ***** válasza:
93%
Akkor ne csodálkozzál azon,ha a hugod ilyen.Ez nem a te dolgod lenne, hanem az anyudé.Nem lehet, hogy az anyud is ilyenfajta és azért nem érdekli a hugod kinézete.
2014. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
87%
Apukád? Vagy találj valakit, aki felnőtt a családban, mesélj el neki mindent és kérd meg, hogy hasson anyádra, mert tönkre teszi a húgod életét!
2014. jan. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:

Velem is így viselkedett anno, mégis lekoptattam és leborotváltam a hónaljamat, mert zavart...

Ezért nem tudom felfogni, a húgom miért nem képes rá.. Nem veszekedne anya, meg semmi ilyesmi, beletörődne..

2014. jan. 30. 15:56
 36/54 anonim ***** válasza:
29%
Minek szólsz bele?
2014. jan. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
75%

Ne a húgodra haragudj,hanem édesanyátokra,nem igaz,hogy nem fogja fel,hogy ápoltnak kell lenni a gyerekének.Ilyen korban a hormonok miatt szagosak' a tinik és a foguk is könnyen romlik,igen szőrteleníteni kell,meg fogat mosni és ha lenne agya a "kedves mamának" venne a kislányának márkaboltban normális melltartót,rendes pántokkal elasztikus pamutból. Az én gyerekem is ellenkezett az ilyesmi ellen tiniként de rá tudtam beszélni,a szemöldök szedésre,szőrtelenítésre és normális tisztálkodásra.

Ez nem játék,most tanulja az életet,ha nincs előtte normális példa az hosszú távol nem lesz jó,pl:közép suliba rászállhatnak az ilyenek miatt,meg normális barátja sem lesz,csak valami ratyi koszfészek.

Szerintem segíts neki te.

2014. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, biztos hogy csak segíteni szeretnél a tesódnak, de az a helyzet, hogy egy 14-15 éves tini borzalmasan makacs. Csakazért sem azt teszi, amit kéne. Annyit tehetsz, hogy ráhagyod...mondom, 1-2 éven belülúgyis elkezdik érdekelni a fiúk, akkor biztosan fog egy borotvát és nőiesebben fog öltözni.


28N

2014. jan. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
59%

43/44 "ez nem a hanyasvagytedisznó"- lefordultam a székről. XDDDD Bocs az offért, de ezen jót röhögtem, feldobtad a napom! :D

A kérdéssel kapcsolatban még annyi a Kérdezőnek, hogy lehet a tesód kövér/sovány/kancsal/szőrös lábú, akkor is a testvéred...

2014. jan. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
51%

"A kérdéssel kapcsolatban még annyi a Kérdezőnek, hogy lehet a tesód kövér/sovány/kancsal/szőrös lábú, akkor is a testvéred..."


Igen és ha már ő a testvére, akkor inkább ő mondja meg, hogy egy igénytelen, izzadtságszagú, büdös szájú, szőrös kis tini, mint hogy mindenki ezért gúnyolja. A családnak nem az lenne a szerepe, hogy támogasson a baromságban. Bár általában sajnos az a funkciója.

2014. jan. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!