Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Igénytelen a húgom? Vagy ez...

Igénytelen a húgom? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés

14 éves, sehol sem borotválkozik. Nagyon hosszú fekete szőrös a hónalja, a lábáról nem is beszélve. Nagyon nagy melle van, de neki bőven elég a sportmelltartó, pedig átlátszik a mellbimbója, meg nem is tartja normálisan a mellét, ezért már most nagyon lóg neki, de őt ez sem érdekli.

Az öltözködésére magasról tesz, bandás fekete cuccokban jár, a haja olyan, amilyenre kicsi kora óta vágva van (kb 80-as évekbeli stílus..).


Semmilyen saját akarata nincs, mindig "majd anya". Majd anya megmondja, jó-e az a cipő, majd anya megmossa a hajam, majd anya megszárítja, majd anya beköti a cipőmet. És nem túlzok...


Mit csináljak vele? Nagyon irritál, hogy ilyen..


2014. jan. 30. 15:35
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
Nem érdeklik a cikizések! Volt, hogy sírva jött haza, akkor megbeszéltük kettesben, hogy este fürdésnél segítek leborotválni a hónalját (egy 14 évesnek...... de mindegy...), de aztán este meg: jajj hagggyáááá' máááár
2014. jan. 30. 15:43
 12/54 anonim ***** válasza:
83%

A "majd anya"-téma az főként önállótlanság, inkább ez a gond.

Az, hogy nem szőrtelenít, szíve joga. Csak akkor gáz, ha pl. nyáron kilátszik az ujjatlan pólóból, de télen amúgy megértem, senki nem látja. Én 14 évesen már bőven szőrtelenítettem, de nem néztem le azokat, akik nem.

A fekete, bandás pólókat is szíve joga hordani, ha azokat szereti (elárulom, hogy én felveszek néha bandás pólókat, 28 évesen...).


28N

2014. jan. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 A kérdező kommentje:
Az égvilágon semmilyen fiú nem érdekli. Szociális élete egyenlő a facebookkal.
2014. jan. 30. 15:44
 14/54 A kérdező kommentje:

A ruháiról annyit, hogy van 3 ugyanolyan fekete nadrágja, és 2-3 féle pólója, mindegyikből 2 db.

Akik nem ismerik ezeket a bandákat, azt hiszik, hogy minden nap ugyanabban van, és ezt már szóvá tette az osztályfőnöke is anyának.

2014. jan. 30. 15:45
 15/54 anonim ***** válasza:
15%

Hát ez elég gáz!Mondogasd neki hátha meghallja.

Próbáld meggyőzni,hogy te jót akarsz neki,mert később biztos a fejét veri a falba,hogy így ki mert menni emberek közé,de szerintem ezzel sokan így vagyunk mikor visszagondolunk,hogy is néztünk ki tini korunkba!

Próbáld meg,hátha felnyitod a szemét.Ha meg nem érdekli akkor hagyd rá, egyszer úgy is rá jön magától,ha piszkálják a suliba vagy kiröhögi a fiú aki tetszik neki!

2014. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
43%

Szegyelled magad, hogy mobbingolod a hugodat, mi kozod hozza, en sem mosnek fogat, ha olyan noverem lenne, aki allandoan bant engem es belegazol a lelkembe.


Nem tudok mit mondani, szornyu jelenseg vagy.

2014. jan. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:

Hát én ezt főleg azért veszem ennyire a szívemre, mert én kb 12 éves koromtól adok az öltözködésemre, mindig próbálok jól kinézni, figyelek a szőrtelenítésre, stb, így ezek a szememben nagyon igénytelenek.

Nem vagyok rbanc meg semmi ilyesmi, csak nem szeretem, ha van rajtam kivetnivaló.


Szép lány LENNE, de így.... :S

2014. jan. 30. 15:47
 18/54 anonim ***** válasza:
43%
Téged miért zavar ez az egész? Miért nem a magad dolgával törődsz?
2014. jan. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:
Nagyon okos kedves 16-os, 3x beszélgettünk erről és mindháromszor NORMÁLISAN. Úgyhogy vegyél vissza ebből a hangnemből és bújj be a sarokba sírdogálni.
2014. jan. 30. 15:47
 20/54 anonim ***** válasza:
87%

Akkor leírom újra és ki is fejtem, hogy nem a gyerek a hibás, hanem anyuci!

Ő ezt nem látja? Nem veszi észre, hogy a gyereke többször sírva jött haza az iskolából???

Mondd el neki, hogy segítsen változtatni a húgodnak, mert lelkileg tökre kikészítik majd, csak édesanyátok miatt ő egyelőre a kora ellenére is az ő pici lánya és csak az szent, amit ő mond neki.

2014. jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!