Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Igénytelen a húgom? Vagy ez...

Igénytelen a húgom? Vagy ez normális?

Figyelt kérdés

14 éves, sehol sem borotválkozik. Nagyon hosszú fekete szőrös a hónalja, a lábáról nem is beszélve. Nagyon nagy melle van, de neki bőven elég a sportmelltartó, pedig átlátszik a mellbimbója, meg nem is tartja normálisan a mellét, ezért már most nagyon lóg neki, de őt ez sem érdekli.

Az öltözködésére magasról tesz, bandás fekete cuccokban jár, a haja olyan, amilyenre kicsi kora óta vágva van (kb 80-as évekbeli stílus..).


Semmilyen saját akarata nincs, mindig "majd anya". Majd anya megmondja, jó-e az a cipő, majd anya megmossa a hajam, majd anya megszárítja, majd anya beköti a cipőmet. És nem túlzok...


Mit csináljak vele? Nagyon irritál, hogy ilyen..


2014. jan. 30. 15:35
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
94%

Nem érte valami bántás?

Sokszor, aki direkt próbál minél kevésbé tetszetős lenni, azért ilyen, mert nem akarja, hogy a nőt vegyék észre benne. Ráadásul az, hogy így vágyik a babusgatásra is azt mutatja, hogy gyerek akar lenni (persze még az is, csak ilyenkor már azért érdekli a lányokat a kinézet).

Nem lehet, hogy cikizték a nagy mellei miatt?

2014. jan. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 A kérdező kommentje:
A melléért pont nem cikizték soha tudtommal. Csak a szőr, a haj meg az öltözködése miatt gúnyolják.
2014. jan. 30. 15:49
 23/54 anonim ***** válasza:
87%

Majd megérik benne az igény a szőrtelenítésre, nőiesebb öltözködésre 1-2 éven belül, ha elkezdik érdekelni a fiúk.

Addig is ne piszkáld, mert 14-15 évesen amúgy is elég sérülékeny az ember lelke, nem hiányzik neki még az is, hogy Te zrikáld.

Amúgy meg az én nővérem kövér, sosem volt 90 kilónál kevesebb, most én is b***ogattam volna, hogy fogyjon le...? A testvéred, és szeretetre van szüksége, nem bántásra.


28N

2014. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
88%
Anyukád mit szól ehhez? Nem érzi, ha meg van izzadva nyáron pl???
2014. jan. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:
De én egyáltalán nem piszkálom, már eljutottam arra a pontra, hogy leszrom. Csak írtam, hogy ma is sírva jött haza, és egyszerűen nem értem, miért nem borotválja le, mikor minden egyes tesiórán kiröhögik!
2014. jan. 30. 15:51
 26/54 anonim ***** válasza:
85%

Mindig ilyen volt? Mikor lett ilyen?

Szerintem biztos történt vele valami. Nem molesztálta valaki, akár szóban is? Nagyon kezelhetetlen egy kislány számára, ha pl. a melleit dicsérik.

2014. jan. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 A kérdező kommentje:
Anya adja alá a lovat... Jaj a drága kicsikém ne borotválja még a hónalját, a drága kicsikémnek megmosom inkább én a haját, a drága kicsikém még kicsi ehhez, ahhoz, amahhoz...
2014. jan. 30. 15:52
 28/54 anonim ***** válasza:
90%

Én NEM ÉRTEM az ide írókat!

NEM AZ A LÉNYEG, hogy a kislány még éretlen, az a lényeg, hogy a csúfolódások mindenkiben mély nyomot hagynak, mindenkit megtörtnek valahol lelkileg!!!!!!!!!!!!!!!

Az, hogy valaki büdös már 14 évesen is igénytelenség! DE!

Ez nem a kislány hibája, hol az anya???????


A másik: mi az, hogy nem mos egyedül hajat? Nem köti be a cipőjét?????


Hozzátok azon kívül, hogy : mi közöd hozzá Kérdező? más nem jut el?

2014. jan. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:

Dicséretre semmi oka senkinek, csúnya ezt így leírom, de így van.. :S Olyan, mint valami lelakott 50 éves..


Mindig ilyen volt sajnos.

Amúgy a családban senki sem ilyen, anya is tök igényes, én is..

2014. jan. 30. 15:53
 30/54 A kérdező kommentje:
írtam, hogy anya adja alá a lovat, ő meg "áá igen majd anya megcsinálja"
2014. jan. 30. 15:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!