Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » 6 testvérrel hogy lehet...

6 testvérrel hogy lehet kibírni? Mit csináljak, hogy könnyebb legyen kicsit?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, májusban leszek 17 éves. Egyszerűen megőrülök itthon, tele van gyerekkel a ház (van egy 14 éves, két 10 éves, egy 7 éves, egy 3 éves és egy 2 hónapos testvérem, emellett van 5 macska, 3 kutya, teknős meg hörcsög, amik mind bent vannak).

Folyton bejárkálnak a szobámba, ha bezárom az ajtót, 5 percenként kopognak és dörömbölnek, megeszik a kajámat és megisszák, amiket veszek, mert "nem tudták, hogy az az enyém". Bármit mondok nekik, le vagyok cs.szve, hogy mégis hogy beszélhetek így, stbstb.

Mindenért én vagyok a hibás, csak azt hallgatom, hogy lusta vagyok, nem csinálok semmit.


Legszívesebben apához költöznék (anyáék elváltak, ők csak a féltesóim), de akkor sulit is kéne váltsak és abba kellene hagynom a táncot, amit nem akarok.


2014. febr. 6. 14:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
és tanulni tényleg nem a jutalomért tanulunk, sőt a gondolat hogy a nyelvizsgáért bármiféle ajándék járna...
2014. febr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Még egy nehéz sorsú kamasz, akinek a szülei rajta kívül az összes testvérét imádják, őt meg utálják :D Tényleg nagyon kíváncsi lennék, a családodnak mi lenne az álláspontja erről a helyzetről.
2014. febr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Igazán nem tudom, hogy bírod. Nekem két tesóm van, én is beszéltem velük szépen, kevésbé szépen, nagyon csúnyán (még mindig szép szavakat, csak kiabálva), beszéltem a szüleimmel, mindenkit megkértem, hogy legyenek kedvesek, ne zavarjanak, tanulni szeretnék, pihenni szeretnék. Rendesen beszálltam mindig is a házimunkába, mindig is jó tanuló voltam, tisztességesen viselkedtem, mégsem volt semmi hatása. Valahogy bírd még ki, és ha továbbtanulsz, válassz másik várost, hogy kollégista lehess. Egyelőre mást nem tudnék javasolni.
2014. febr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Tudod, nekem mar az furcsa, hogy kijelented, ohgy ez vagy az az az etel a tied. En mindig megkinaltam a testverem, nem dugdostam elole.

De akkor tartsd a szobadban eldugva valahol.

Es az milyen mar, hogy lerakod a nyelvvizsgat, es tartod a kezed az ajandekert? O.o

En is meghallgatnam a masik oldalt, nekem mindig gyanusak azok a topicok, ahol mindenki a topicnyito ellen van :)

2014. febr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom ez mennyire segít egy időben dolgoztam gyerek otthonba igazából ha leülteted őket a tv elé v mi mesét nézni.

Akkor vakszeg békén hagynak.

Szerintem innen tölts le meséket.


http://www.youtube.com/user/SEASONARCHIVER?feature=watch


És ezzel [link]


Írd ki újra írható dvd-re ha megnézték töröld le és szegél újat így el lesznek pár hónapig.

Persze ha ez megér neked 500 FT-t arra az egy írható dvd-re.


Csak ötlet.


25 F

2014. febr. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem valahogy bírd ki addig, míg nem fejezed be a középsulit, utána felvételizz valamelyik főiskolára vagy egyetemre, és költözz kollégiumba. Ott legalább veled egykorúakkal lehetsz, bár így is lesztek 2-3-an a szobában. De ez még talán mindig jobb, mint ami otthon van nálatok.
2014. febr. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!