Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak, nem tudom hogy...

Mit csináljak, nem tudom hogy döntsek?

Figyelt kérdés

Szerintem a tesóm cigizik és nemtudom mit csináljak.Benmaradt a facebook és bennvolt maradva a chat és látom,hogy mondta,h nem vett neki vki cigit és volt még pár jel... :S

Mondjam meg a szüleimnek? Mindjárt 14 éves, én 18 leszek.Nem akarom,h árulkodós legyek vagy ilyenek,de valahogy lelkiismeret furdalásom van,hogy nem szolok.

Szerintetek mit tegyek.


2014. ápr. 16. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele, beszéld meg, hogy miért ne tegye.
2014. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Egyebkent sem ertem mi kozod van neked, de meg a szuleinek sem hozza, de hogy meg patkany is akarsz lenni. Gratulalok.
2014. ápr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Patkány... , lehet hogy a szüleid azok amiért nincs közük,hogy a fia mit csinál... idióta.
2014. ápr. 16. 21:48
 4/8 anonim válasza:
Szerintem előbb beszélj a testvéreddel, és ha látod, hogy nem tér jobb belátásra, tudasd a helyzetet a szüleiddel. Azzal csak neki teszel rosszat, ha nem figyelmezteted és nem állítod le, mert ha nagyon rászokik, egész életében pazarolni fogja rá a pénzt, nem is beszélve a rengeteg egyéb negatív mellékhatásáról. Szerintem semmiképpen ne söpörd a szőnyeg alá az észrevételedet!!
2014. ápr. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Felnott ferfi vagyok baratom! A szuleimnek csak ahhoz van koze amit leirok nekik mailben!


Egyebkent nem dohanyzom.

2014. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerinted azzal mit érsz el, hogy beköpöd anyukádéknak? Annyit, hogy megutál téged. Nekem is rosszul esett volna 14 évesen, ha pont a testvérem árult volna be valamiben.. Ha cigizni akar, úgy is megoldja. Kér a haverjaitól, suli előtt/után elszívja.

Annyit tehetsz, hogy te próbálsz vele beszélni. Találj ki valamit, hogy honnan tudod, mert elég bunkóság volt elolvasni az üzeneteit, hiába maradt benn, szóval ezt ne mondd el neki így.


Amúgy mielőtt valaki elkezdené, nem dohányzom.

2014. ápr. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kérdező kommented mindent elmond rólad. Ilyen mentalitás helyett még az is jobb lenne ha te is inkább cigiznél!
2014. ápr. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szolni kene. Kiskoru a testvered. A szuleid pedig tartsak titokban, hogy toled tudtak meg.
2014. ápr. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!