Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Húgom szerelmes lehet a...

Húgom szerelmes lehet a nevelőapánkba, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a problémám hogy anyu 1,5 éve jött össze a barátjával (nevezzük Bálintnak) aki tavaly nyár óta már velünk lakik. Húgom 13 éves és olyan dolgai vannak, hogy néha úgy érzem szerelmes a nevelőapánkba(igazából mi nem hívjuk így de most egyszerűbb így leírni, minthogy anyu barátja). Szóval pár hónapja, kb karácsony óta érzek ilyen dolgokat, hogy húgom nem úgy viselkedik a Bálinttal ahogy normális lenne pl. mindig vele akar programot csinálni meg olyanokat mond, hogy "Ő csak engem szeret!". Még ezek előtt ott kezdődött a dolog, hogy mikor még nem laktunk együtt akkor nem nagyon jött elő, mikor Bálint ittvolt, mert szégyenlős volt, meg nem is nagyon akart vele beszélni. Aztán azért eltelt félév mire kibontakozott és az a baj hogy nagyon furán viselkedik tényleg pl. elmegyünk valahova (most legutóbb nyaralni) és mindig rajta lóg meg ölelgeti itthon meg olyanokat csinál, hogy pl. ülünk a tévénél és beleül az ölébe. A másik dolog hogy vannak barátnői és mikor átjönnek hallok olyanokat, hogy nevelőapánkról beszélnek, hogy itthon van-e meg mikor jön stb. SZóval nekem úgy jön le sokszor hogy a húgom úgy viselkedik, mintha szerelmes lenne anyu barátjába..de ezt az a baj még senkinek nem mondtam, mert nem tudom mi lenne nem lehet senkivel normálisan megbeszélni.. de én nagyon furcsállom ezt és az a baj a húgom már nem olyan kicsi, hogy ez aranyos legyen vagy ilyesmi, mert hát általában a kisebbek szoktak ennyi idős pasikba szerelmesek lenni..

Azért írok ide, hogy szerintetek kivel beszéljek vagy inkább maradjak csöndben? Köszönöm annak aki elolvasta

15/f


2014. júl. 31. 19:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha van egy csöpp esze anyuka barátjának, helyreteszi a húgodat. Igaz, ezt akkor kellett volna, amikor a lány az ölébe ült.
2014. aug. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyukádnak ott kellett volna közbelépni, mikor a húgod a barátjával járt...


Apádnak meséld el a tényeket minden különösebb kommentár nélkül. Ennyit tudsz tenni. Anyád ezeket látja, de nem érdekli... úgyhogy ennyi.

2014. aug. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!