Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ezzel porig aláznám, megéri?...

Ezzel porig aláznám, megéri? Nem tudok mit csinálni :/

Figyelt kérdés

Az öcsém 13, és közös szobábam lakunk, és elegem van, hogy kitakarítok, ő pedig 2 nap alatt szétbarmol mindent, de egy szalmaszálat nem tenne keresztbe, hogy rend legyen. A szemetet levittem tegnap, kiszellőztettem, de még ma is rohadt kukorica szag van a szobában (lábszaggal és izzadtságszaggal keveredve). Totál rendetlenség mindenhol, a konyhaszekrényben már nincs tiszta edény, mert beviszi a szobába a kaját és arra nem képes, hogy a mosogatóig elvigye - ja és a szőnyegről csak emlékeim vannak, hogy valaha kék volt. És a kedvencem, amikor kölcsönkértem a hátizsákját, pakoltam volna bele, kinyitom, és benne van egy MOHA. Nem tévedésből, az erdőben szedte és ott tárolja xD (mondjuk kölcsönhátizsák, egy szavam se lehet).

Mikor nem volt itthon, csináltam egy videót, felöltöztem keki ruhákba, és mintha természetfilmet forgatnék, felvettem a szobában a problémás részeket, hogy "ez a kövület valaha kakaószacskó lehetett", "jól látszik a - valószínűleg csirke - maradványain, hogy az itt élő fenevad fő tápláléka hús". (ki volt ficamodva a bokám, nagyon unatkoztam).

Arra gondoltam, megfenyegetem, hogy ha nem takarít ki, elküldöm a videót a barátainak. De valószínűleg tényleg nem fog kitakarítani és nekem tényleg el kell küldenem... Az, hogy magamat is égetem, megéri, ha ezentúl rend lesz. Szerintetek?

18/L


2014. aug. 14. 22:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen, kérjük a videót! :D
2014. aug. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!