Hogy állítsam le?

Figyelt kérdés
Az öcsém mostanában mindig mester mc-zik. De szinte egész nap, de nem az övén, mert az 'szar'... (jobb, mint az enyém, nemrég kapta) És azért az enyémen gépezik, hogy én ne tudjak... Nagyon beleéli magát a játékba. Beszélek a barátnőmmel, elkezdi, hogy engedjem oda a géphez. Odaengedtem, gondoltam gépezek az övén. Csakhogy van jelszava a gépen... Azt mondta, hogy én nem érhetek hozzá az ő gépéhez, biztonságosabb ha lezárja... -.-' Ma lefeküdtem délután, mert fáradt voltam. Arra ébredtem, hogy az öcsém ezt kiabákja miközben játszik: 'Dögölj meg te csicska low! Megdöglesz! Low low low!'. Rászóltam, de nem használt... Hogy állítsam le?

2014. aug. 21. 17:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi a megfogalmazása miatt. Sose volt erősségem. :D
2014. aug. 21. 17:54
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez a mai 8-9-10... évesek baja.Nálunk is ez megy.Ordíthatsz te vele max visszaszól,hogy hagyyáá mááá csicska.Sajnos ezen anyudék tudnak változtatni.

Én is ezt hallgatom egész nap sajnos és már nem tudom mit kellene csinálni a 9 éves nevelt fiammal,mert olyan a szája,hogy agyhalált kapok azonnal.

Egy órája kissé kiosztottam a beszélgetőpartnerével együtt,remélem nem a te öcséd volt az !!! :)

2014. aug. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A Vezérlőpultban, a Felhasználói fiókok opció alatt levéded jelszóval a számítógépet.
2014. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Védd te is jelszóval a gépet, akkor nem tud vele játszani.
2014. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Először is: miért engeded oda???

Pláne úgy, hogy ő jelszóval védi a sajátját tőled!!!

Nem és kész, tiédre is egy jelszó és verje földhöz magát, ha valami nem tetszik.

Majd ha megtanul komprumisszumot kötni, akkor oké, ja, de miért tanulna meg, mikor engeded neki így?

2014. aug. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ne engedd.

Jelszóval letiltod a gépet és kész.

2014. aug. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Le van védve, de mindig feltöri valahogy... Azt mondja, hogy valami program segítségével...És köszi a válaszokat! :D
2014. aug. 21. 20:43
 8/14 anonim ***** válasza:

Keylogger programmal.


Telepítsd egy keylogger felismerő programot, és távolítsd el.

2014. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm. :)
2014. aug. 22. 09:35
 10/14 kovpet ***** válasza:

"de mindig feltöri valahogy"


Btk 300/C. § (1) "Aki számítástechnikai rendszerbe a számítástechnikai rendszer védelmét szolgáló intézkedés megsértésével vagy kijátszásával jogosulatlanul belép, vagy a belépési jogosultsága kereteit túllépve, illetõleg azt megsértve bent marad, vétséget követ el, és egy évig terjedõ szabadságvesztéssel, közérdekû munkával vagy pénzbüntetéssel büntetendõ."


Fenyegesd meg ezzel. Te persze tudod, hogy nem fogod feljelenteni és hogy nem is büntethető a kora miatt, viszont ezt ő nem biztos hogy tudja ilyen fiatalon, tehát még sikerülhet is a dolog :)

2014. aug. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!