Hogy állítsam le?

Figyelt kérdés
Az öcsém mostanában mindig mester mc-zik. De szinte egész nap, de nem az övén, mert az 'szar'... (jobb, mint az enyém, nemrég kapta) És azért az enyémen gépezik, hogy én ne tudjak... Nagyon beleéli magát a játékba. Beszélek a barátnőmmel, elkezdi, hogy engedjem oda a géphez. Odaengedtem, gondoltam gépezek az övén. Csakhogy van jelszava a gépen... Azt mondta, hogy én nem érhetek hozzá az ő gépéhez, biztonságosabb ha lezárja... -.-' Ma lefeküdtem délután, mert fáradt voltam. Arra ébredtem, hogy az öcsém ezt kiabákja miközben játszik: 'Dögölj meg te csicska low! Megdöglesz! Low low low!'. Rászóltam, de nem használt... Hogy állítsam le?

2014. aug. 21. 17:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szólj a szüleidnek,ha ők nem állítják le akkor addig ütném ameddig lélegzik. Én biztos nem hagynám magamat. Btw 30karakteres jelszót próbálj meg,hátha azt nem tudja már feltörni a program
2014. aug. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
10-es! Köszi.:D Sík hülye, szóval menni fog. :D 11-es köszi! :)
2014. aug. 22. 15:58
 13/14 fGhw39-84th válasza:
Nanebassz! Nincs az az isten, hogy az öcsém átbasszon a saját gépemen!!! Ne haragudj, de ez nagyon ciki, én a helyedben leirtanám a loggert, amit a gépedre telepített, megváltoztatnám az összes jelszót és a büdös életben többen nem engedném, hogy a közelébe menjen. Úgy tűnik, hogy a tesód hajlamos azt hinni magáról, hogy nagy spíler, ezért a CD-ről, USB-ről történő bootolást is le kell tiltani. Ne legyél csicska!!!!
2014. szept. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
MESTERMC NAON XAR
2015. júl. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!