Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek az occsemmel? Mit...

Mit tegyek az occsemmel? Mit mondjak meg neki? Undorito es igenytelen.

Figyelt kérdés

Elegem van! Komolyan mondom, en nem tudom, hogy lehetunk egy verbol. Az ocsem (16)egyszeruen borzaszto, szegyellem, hogy ilyen magara nem ado testverem van.

Eloszor is nem mos fogat, csak ha szolunk neki. Vagyis kepes akar 1 hetig hozza sem nyulni a fogkefejehez. Rohadnak a fogai, lepedekesek, sargak es a szajszaga egy 50 cm kozelbol megcsapja az ember orrat. Izzad,es csak neha hasznal dezodort ezert buzlik. Nem javit a helyzeten az sem , hogy a szappan mentes furdes utan vissza veszi a mar atizzadt ruha darabjait. Cigizik, de utana nem mos kezet es termeszetesen fogat sem. Traga szavakat hasznal, es lesz*rom stilusban beszel masokkal. Egesz nap alszik, es alapveto dolgokat keptelen megcsinalni. Pl; elvarja, hogy kiszolgaljak. Soha nem ken meg maganak egy kenyeret sem , ehelyett a mamankat ugraltatja. Nem hajtja fel a Wc uloket es altalaban melle pisil, a nagy dolga vegeztevel pedig van , hogy ott hagyja amit nekem kell lehuznom es kitakaritanom. Erre aztan baromi allergias vagyok, foleg, hogy en takaritom a wc-et.

Szerintetek normalis? En mar agyon gyalaztan, mar mindennek elhordtam , de ram sem hederit, sot meg o ker szamon. De en nem tudom toleralni mar! En es a szuleim sem viselkedunk , nezzunk ki igy ahogy O.


2014. aug. 23. 00:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Beszélj a szüleiddel, mert ők is elnézik neki ezt a tahó viselkedést!
2014. aug. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Beszeltem mar veluk errol. Szerintuk ilyen a kamasz kor, majd megvaltozik, hagyjam beken.

En nekem szurja a szemem, mivel pont az ellentete vagyok. Mindig oda figyelek magamra es a kornyezetemre is. Takaritast is ugy vegzem el, hogy minden apro reszletre figyelek, nagyon pedans vagyok. O meg...

2014. aug. 23. 00:47
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Fúj, ez tényleg nagyon durva! A szüleidnek kellene lépniük, és gatyába rázni az öcsit. Nem elég, hogy igénytelen, még hagyja magát kiszolgálni is.

Próbáld ki, hogy nem csináltok helyette semmit, majd eszik, ha éhes, és ha zavarja a mocsok, akkor kitakarít. Vagy választhat: vagy összekapja magát, ah veletek akar élni, vagy záros határidőn belül (mondjuk 2 hét) kirakjátok otthonról. Nem biztos, hogy bejön, de más ötletem nincs.

2014. aug. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Teny, hogy undorito...de kirakni?

Nem egy hazi allat, hogy koszi de nem kell inkabb kirakom.

Ha lenne baratnoje megvaltozna, nem? Vagy en nem tudom mit lehetne vele csinalni.

2014. aug. 23. 01:14
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, a tesód viselkedése olyan szinten gáz, hogy én 5 percet nem bírnék ki vele egy fedél alatt. Alkalmatlan az együttélésre. Ezért tanácsoltam, hogy adjatok neki alternatívát. nem kell se szó se beszéd kirakni, de ha már semmi nem használ, akkor nyomjatok a kezébe egy kis pénzt, és lakjon, ahol akar. Mivel írod, hogy nem tudja ellátni magát, ezért 2-3 napon belül úgyis visszajönne és talán jobb belátásra térne. Tudom, hogy drasztikus, de néha hazsznál. Ha nem akarsz ilyen durva lenni, akkor mondjuk tiltsátok le a netről, vagy valami tevékenységtől,a mit szeret.
2014. aug. 23. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy első körben az is elég, ha enm kap kaját, csak ha csinál magának. A családtagok ugyanis nem házicselédek, hogy helybe hozzák az ételt.
2014. aug. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Égesd le a haverjai előtt!Tuti összekapja magát!Nálunk bevált!
2014. aug. 23. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Írj neki névtelen levelet egy fiktív emailről, ahol fel hívod a figyelmét, hogy ápolatlan a külseje...fogmosás stb.


Családi dolgokat ne említs, mert akkor lebuksz.

Úgy írtd, mintha valami ismerőse lennél és azért írsz (pozitív hangnemben), hogy segíts neki...mert ciki.


Ezzel kicsit beégeted...tudom nem szép dolog, de szerintem az ilyen kamaszokra az tud hatni legjobban, ha a kortársai tartják cikinek...hát még ha a csajok.


Jó, tudom kicsit aljas terv, de talán beválli...


Majd agyal, hogy ki írhatott...tuti elkezd kicsit jobban odafigyelni :-D.


Aljas terv, de hosszú távon hasznos mind a két félnek :-D

2014. szept. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Nevermind30 válasza:
100%
Kérlek, ne értsétek félre és ne bántsátok azért, amit írni fogok. Fiamnak figyelemzavara (is) van, nehéz vele, szívünket-lelkünket kitesszük. Értelmileg teljes ép, sőt okosabb az átlagnál, viszont ha nem állnánk mellette és nem figyelmeztetnénk folyton, háát... Számára nem fontos, hogy fürödjünk, vagy hogy lehúzzuk a wc-t, kezet mossunk utána. Vannak ilyen emberek és nagyon oda kell figyelni rájuk, mert számukra nagyon fontos a napi rutin, hogy mire felnőnek, ne legyenek ellenséges hobók. Természetesen nem mondom, hogy tesódnak figyelemzavara van, egyébként az is egy széles skála, nem biztos, hogy kiderül a suliban. Viszont lehet, hogy meg kéne nézetni, el kéne cipelni dokihoz, pszichológushoz, ha a szép szó, vagy a szigor nem elég.
2014. nov. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pszichiáter. Kezdődő skizofrénia.
2019. szept. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!