Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom nagyon igénytelen!...

A húgom nagyon igénytelen! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves, és hát elég rendesen szőrös mindenhol.. Szőrteleníteni nem hajlandó sehol sem, mert "még csak 14 vagyok", aztán anya is pátyolgatja, mintha 5 éves lenne. Szerintem nem akarja, hogy felnőjön, azért nevelte ilyennek... Ő csinál mindent helyette! Megmelegíti a kajáját, megengedi a vizét, jó, hogy a fenekét nem ő törli ki.

Na mindegy, ezen én már túl léptem. A sok hónaljszőre miatt annyira büdös a húgom, hogy rosszul vagyok, ha bejön szobámba. Beszéltem vele, elkezdett bőgni, pedig csak annyit mondtam, hogy szőrtelenítse, mert erős a szaga.

Más dolgokban is igénytelen. Csak akkor mos fogat, ha suliba megy. Nyáron kb 3x mosta meg a fogát, nem fürdik rendesen (csak pár pillanat alatt beszappanozza 1-2 testrészét és kész is).


Anya nem fog beszélni vele erről, mert ő a kis drágabubucicababája, aki még csak 14 éves és hagggyjammááá' békén.


Csak az nem érdekli, hogy 1 barátja sincs és egész nap a facebook előtt ül és azokkal beszélget.


2013. szept. 25. 14:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 A kérdező kommentje:
A ruháit 1 hétig hordja, mert hogy "még nem büdös", közben meg fúj! A pizsamája annyira izzadtságszagú, hogy tényleg hányingerkeltő.
2013. szept. 25. 14:23
 2/66 A kérdező kommentje:
Jajj és kihagytam, hogy amikor menstruál, na az valami .. Van, hogy átázik, mert "elfelejtette" kicserélni, meg "nincs kedvem kicserélni"...
2013. szept. 25. 14:23
 3/66 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudsz vele mit csinálni, ha anyád ilyen igénytelenre nevelte, ő sem lehet jobb. Az ajtódat zárd, minimalizáld vele a kapcsolatod, és mondd meg, hogy neked ez nem fér bele. Az ő élete, az ő döntése, anyukád felelőssége, NEKED nincs vele tennivalód, ha egyikükkel sem tudod megtalálni a kapcsolatot. Foglalkozz a saját életeddel, és csukd be az ajtód!
2013. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:

Anyám nem igénytelen! Csak szerintem az a baja, hogy én sose voltam olyan, akinek megmondhatta, hogy mit csináljak. Hiába tiltotta, hogy leborotváljam a lábamat 12 évesen, úgyis megtettem, mert szerintem igénytelenség.

Na a húgomat meg pont cibálhatja egy madzagon, nagyon gyenge jellem.

2013. szept. 25. 14:29
 5/66 A kérdező kommentje:

És amikor jönnek azzal a dumával, hogy "de hát még csak 14 éves", akkor én visszaszólok, hogy mások 14 évesen középsulis koliba mennek és heti 5 napot vannak egyedül akkor?!?!

Na ilyenkor "haggyaadmááá'"...

2013. szept. 25. 14:30
 6/66 anonim ***** válasza:
100%
A szőrtől senki nem lesz büdös. Büdös attól lesz, ha nem tisztálkodik rendesen. És sajnos ebben nem nagyon fog változni, hacsak anyukád rá nem szól, vagy rá nem jön, hogy emiatt nincsenek barátai. Esetleg próbáld elmagyarázni neki, hogy magának tesz rosszat ezzel, ha más is megadja neki a tiszteletet és nem megy büdösen iskolába, akkor ő is viszonozhatná ugyanennyivel.
2013. szept. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:

Hát azért ne mond már, hogy nem tesz rá a szőr egy lapáttal arra, hogy büdös legyen.. Amikor én növesztem a szőrt, hogy leepilálhassam, akkor azért érzem, hogy máskor nem érezni ennyire az izzadtságszagot...

És neki olyan 5-6 cm hosszú, dús szőre van..

Nem véletlen szőrtelenítünk.

2013. szept. 25. 14:33
 8/66 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki ajándékba egy izzadásgátló stiftet. Következő alkalommal meg fogkrémet, parfümöt, stb. Előbb utóbb csak eszébe jut, hogy használja. Legkésőbb akkor, ha megismerkedik egy fiúval.
2013. szept. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de nézz már reálisan anyádra is, ha szerinte azok a dolgokat, amiket felsoroltál nem igénytelen dolgok és a szerinted kis kedvencére nem szól rá, amikor egész nyáron 3x mos csak fogat, nem cserél betétet, és büdös... a szőrözés más tészta, tekinthet még úgy a lányára, mint kislányra, de azért mindennek van határa. Számomra nem hiteles és legkevésbé sem igényes anya, aki hagyja büdösödni a saját lányát! Ennyit anyádról.


Te meg egyiket sem nevelheted meg. Mert nem vagy abban a helyzetben. Elmondhatod a véleményed, amit szerintem pont letojnak és ennyi. Vagy agyvérzést kapsz az igénytelenségtől, vagy hagyod a fenébe és foglalkozol mással. Sok mindent nem tehetsz, továbbra is ezt gondolom. A te szavad kettejük viszonyában semmit nem jelent.

2013. szept. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:
Van mindene. Használ izzadásgátlót, de hát azok nem gátolják az izzadtságot, csak a szagot veszik el. Az ő esetében nem nagyon...
2013. szept. 25. 14:35
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!