Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek az occsemmel? Mit...

Mit tegyek az occsemmel? Mit mondjak meg neki? Undorito es igenytelen.

Figyelt kérdés

Elegem van! Komolyan mondom, en nem tudom, hogy lehetunk egy verbol. Az ocsem (16)egyszeruen borzaszto, szegyellem, hogy ilyen magara nem ado testverem van.

Eloszor is nem mos fogat, csak ha szolunk neki. Vagyis kepes akar 1 hetig hozza sem nyulni a fogkefejehez. Rohadnak a fogai, lepedekesek, sargak es a szajszaga egy 50 cm kozelbol megcsapja az ember orrat. Izzad,es csak neha hasznal dezodort ezert buzlik. Nem javit a helyzeten az sem , hogy a szappan mentes furdes utan vissza veszi a mar atizzadt ruha darabjait. Cigizik, de utana nem mos kezet es termeszetesen fogat sem. Traga szavakat hasznal, es lesz*rom stilusban beszel masokkal. Egesz nap alszik, es alapveto dolgokat keptelen megcsinalni. Pl; elvarja, hogy kiszolgaljak. Soha nem ken meg maganak egy kenyeret sem , ehelyett a mamankat ugraltatja. Nem hajtja fel a Wc uloket es altalaban melle pisil, a nagy dolga vegeztevel pedig van , hogy ott hagyja amit nekem kell lehuznom es kitakaritanom. Erre aztan baromi allergias vagyok, foleg, hogy en takaritom a wc-et.

Szerintetek normalis? En mar agyon gyalaztan, mar mindennek elhordtam , de ram sem hederit, sot meg o ker szamon. De en nem tudom toleralni mar! En es a szuleim sem viselkedunk , nezzunk ki igy ahogy O.


2014. aug. 23. 00:31
1 2
 11/11 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
Sajnos 9-es, 10-essel értek egyet. Az ilyen szintű igénytelenség egészen biztosan valamilyen elmeproblémára utal. Orvos.
2019. szept. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!