Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan állítsam le a bátyám?...

Hogyan állítsam le a bátyám? ( Folytatás lent)

Figyelt kérdés

Szóval mindketten a szüleinknél lakunk, de külön szobában. Ez viszont nem érdekli a bátyám és rendszeresen bejár a szobámban. Mostanában már a ruháim is felveszi de még a boxereim meg a zoknijaim is!! Mikor megkérdeztem, hogy ezt mégis miért csinálja, azt mondta azért mert nekem sok divatérzékem van és nagyon jók a cuccaim. De ez még mindig nem minden...múltkor ment el bulizni és beront a szobámba, hogy tudja hogy van kotonom és hogy adjak már neki egyet...lassan már az én szobámban fog lakni...

Mit csináljak vele?



2014. aug. 26. 09:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
végig gondolva én még azt csinálnám, hogy amit elvesz, arra azt mondanám, hogy ok, akkor ez a tied. aztán ebéd közben amikor az egész család ott van, azt mondanám vegyetek már ennek a szerencsétlennek zoknik meg alsót, mert lassan nem marad nekem egy sem
2014. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Használj kulcsot!
2014. okt. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
32%

ez téged hogy idegesíthet ?:D bátyámmal ilyenek vagyunk, én 18 ő 20, de semmi problémánk nincsen. Engem nem zavar, ha elveszi a cuccaimat, ő a tesóm, megosztok vele mindent.

Viszont már más téma, ha a húgom veszi el a cuccaimat, örülj neki, hogy nem húgod van!! Kész rémálom :(

2014. okt. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

A skót százados bemegy a patikába, és kissé szégyenkezve megkérdi, hogy mennyibe kerül egy darab óvszer?

- 1 font -hangzik a válasz.

-Jó, köszönöm, most nem kérek, majd még meglátom...

Másnap megint megy a patikába, és most már határozottabb:

-Ööö...úgy döntött a század, hogy kérünk egyet!


Szóval nem gond, ha a bátyád is használja az óvszeredet, csak adja vissza! :)

2015. júl. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!