Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy lehet a húgom ilyen...

Hogy lehet a húgom ilyen érzéketlen?

Figyelt kérdés
Van egy 13 éves hugom és (már bocsánat) ő egy érzéketlen kétszínű lány. A humora rettentő morbid, elfog az undor miket mond. Olyanok on is röhög amiken nem kéne. Olyan filmeket bírt ki könny nélkül amin én nekem akaratlanul folytak a könnyeim patakba. (Schindler listái, árvácska, szerelmünk lapjai, Titanic stb.) Ő utálja az ilyen filmeket, inkább az akció filmeket részesíti előnyben. Lövöldözős játékokkal játszik, amin embereket kell lövöldözni és zombikat! Ami még zavar vele kapcsolatban hogy barátai nincsenek. Bár mindenkin átgázol a véleményével, és néha túl őszinte, talán ezért nincsenek barátai sem. Azt se tudom hol talál majd magának hasonló gondolkodású tinit. Azthittem egy 13 évesnek van már annyi érzelmi inteligenciája hogy ne bánt son meg mindenkit akaratlanul, vagy tudatosan. Még arra is gondoltam talán azért ilyen mert a csillagjegye skorpió. Egy eszméletlen bunkó különc lány, mindig övé az utolsó szó.
2014. szept. 6. 09:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem tudod ki az érzéketlen ember ha szerinted a morbid humor erre utal.
2014. szept. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
35%

Megsúgom én ugyanilyen voltam, most 25 éves koromra annyit csiszolódott a dolog, hogy ésszel fékezem a nyelvem, (eszem van) de ha nem születtem kedves empatikus lénynek (márpedig nem) nem is leszek az ha a fene fenét eszik akkor se. Nem is vágyom rá, a Titanic-on inkább csak nevetni tudok, szerelmünk lapjai nyáltenger, különbözünk ez van. Lövöldözős játékok, itt a világ vége, akkor az én játékaimat meg ne nézd mert összetörik a pici lelked. Nincs velem baj tudod szeretni, meg lehet bántani nem vagyok teljesen érzéketlen de ne várja tőlem senki hogy ömlengjek ha egy bőgőmasinát nyomnak a kezembe vagy sírjak valami nyálas romantikus filmen.


Ez amúgy nem érzéketlenség, veled nem stimmel valami ha elvárod másoktól hogy a te felfogásodat osszák.

2014. szept. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nis kedves kerdezo:)

Egy gyerek altalaban 8-13/14 eves kora kozott (de nagyjabol mar csecsemokoraban) kialakul a szemelyisege.

A hugod ugyan olyab mint en, es kepzeld en lassan 19 leszek


Ugyan ugy imadom a horrort es a morbid filmeket, es en is GTAzni szoktam ahol elutom az embereket.:)

Kiskoromban kocsikkal jatszottam barbik helyett...

Szoval o valoban a feszultseget vezeti le.

Ha neki igy jo ha ezeket a filmeket nezi es ezekkel a jatekokkel jatszik akkor hagyd ra, ne akard ot befolyasolni, es eltiltani attol ami neki jo....

Gondolom neked sem tetszene ha iranyitananak.

Marpedig most teged is iranyitanak pl a szuleid. Vagy a vilagon barki aki nem csip:)

Hagyd ra had fejlodjon ugy ahogy szeretne


Szekalodas helyett inkabb kedveskedj es jatsz vele te is, mert akkor lefog nyugodni, szerintem o nem kap otthon eleg figyelmet csak szekalast

O EZT A VISELKEDEST EGY VEDELMI FALNAK HASZNALJA....

2014. szept. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Inkább tiszteld, amiért nem próbál mindenkinek megfelelni, és vállalja a személyiségét, véleményét. Drága, sekélyes, korlátolt társadalmunkban nagyon nehéz megmaradni önmagunknak, és elég gáz, amikor az embert még a saját családja is cseszteti, hogy hódoljon be az elvárt idióta szerepeknek.
2014. szept. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!