Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért csinálja ezt a nővérem?

Miért csinálja ezt a nővérem?

Figyelt kérdés
Olyan mintha fiú lett volna belőle, a kocsik érdeklik, már szinte azt hiszi hogy van 5 kocsija, audi, Lamborghini, Ferrari, stb. Ezt már beképzelte magának. És pl ha én spárgázok akkor azt mondja k..rva vagyok, én mondom neki, hogy miért a kocsik érdekelnek lány létedre? Én is lány vagyok, és engem a szertorna, gimnasztika érdekel. De a családból senki nem ilyen "fiús " mert ha valaki az lenne akkor jó, örökölte. De ez már gáz amit csinál, beképzeli magának, 20 évesnek képzeli magát, meg hogy milyen gazdag... Pedig 15 éves. Én nem értem őt. 13/L

2014. szept. 8. 19:38
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Nem mindenki egyforma. Baratnom noveret a foci erdekli megis ugyan olyan lany. Mindenki valtozik,lehet h te is ilyen leszel.
2014. szept. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az h a kocsik erdeklik az nem baj. De az h azt hiszi van 5 kocsija mar pszihologiai eset...
2014. szept. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért piszkáljátok egymást? Mindenki éljen úgy, ahogy szeret.
2014. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
A 15 évesek ilyenek. Ez normális.
2014. szept. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
98%

"lány létére"?

Hol élsz, kicsi lány, a középkorban? Ha folyton szekálod ezért, ne csodálkozz, hogy ő meg lek.urváz téged, el is hiszem, hogy elege van már belőled.

Azzal meg, hogy álmodozik, nincs semmi baj, természetes dolog. Arról álmodozik, hogy mi lesz, ha 20 éves lesz, hogy lesznek majd autói, pénze? Na és akkor mi van?

Gond itt inkább veled van: 13 éves létedre nagyon koravénnek és fantáziátlannak tűnsz.

2014. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 évesen azt játszottam, amerikai talk showban beszélgetek, mert híres színésznő vagyok.


Tudod, hogy annak, hogy mi van a lábad között SEMMI KÖZE ahhoz, hogy mi érdekel?

2014. szept. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

BOSZORKÁÁNY!

Gyerünk emberek rakjuk a máglyát, had égjen!!!

Ja várj.... azt hiszem ez már a 21. század, vissza az egész.

2014. szept. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 évesen lány létemre fociztam a fiú osztálytársaimmal testnevelés órán, amíg a többi lány a padon ülve kényeskedett :D
2014. szept. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Hol laktok? viszem az autót olajcserére, valami olcsó helyet keresek, tesód megcsinálná?
2014. szept. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De nem azt gondolja hogy mi lesz vele 20 évesen hanem skizofrén!!! Még már tiszta hülye beképzelte magának hogy van 8000000 Ft ja meg mindig kimegy a garázsba, hogy ott van e a kocsija úgy óránként
2014. szept. 8. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!