Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért csinálja ezt a nővérem?

Miért csinálja ezt a nővérem?

Figyelt kérdés
Olyan mintha fiú lett volna belőle, a kocsik érdeklik, már szinte azt hiszi hogy van 5 kocsija, audi, Lamborghini, Ferrari, stb. Ezt már beképzelte magának. És pl ha én spárgázok akkor azt mondja k..rva vagyok, én mondom neki, hogy miért a kocsik érdekelnek lány létedre? Én is lány vagyok, és engem a szertorna, gimnasztika érdekel. De a családból senki nem ilyen "fiús " mert ha valaki az lenne akkor jó, örökölte. De ez már gáz amit csinál, beképzeli magának, 20 évesnek képzeli magát, meg hogy milyen gazdag... Pedig 15 éves. Én nem értem őt. 13/L

2014. szept. 8. 19:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs vele. Pár lány az osztályban szokott focizni a fiúkkal, és Bolyai matekversenyre is minden évben 3 fiúval megyek, mégsem kényeskedem. Semmivel sem rosszabbak az emberek, csak mert mások.
2014. szept. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 évesen Gyűrűk Urásat játszottam. Feltornyoztunk egy csomó párnát, meg takarót egy székre és azt játszottuk, hogy ő a király és meghajoltunk előtte. És akkor mi van?:D
2014. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szòlj a szüleidnek ...majd iräny a gumiszoba.Sajnos ez a csaj megzakkant
2014. szept. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!