Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek? Egyszerűen nem...

Mit tegyek? Egyszerűen nem tudom feldolgozni!

Figyelt kérdés

Ma a szüleim elmentek az öcsém (8 éves) előadására, ezért egyedül maradtam otthon a bátyámmal (14 éves). Először még csak úgy hülyültünk, ahogy szoktunk, amikor megkérdezi:

- Kiakarod próbálni, izélni? - kérdezte, én meg teljesen leblokkolva néztem rá - érted úgy...izélni? - én nem tudtam megszólalni - jó mindegy nem érted - mondta.

- Szerintem nem akarom éreni - ezt tudtam kibökni, és a sírógörcs határán voltam.

- Nem az amire gondolsz! Nem érted. Mindegy. - tiltakozott.

- Aha, jó. - az össz amit kimondtam.

Akkor most tök sokáig csönd volt, én meg próbáltam emészteni, de nem ment. Közbe ott magyarázott, meg minden, de nem nagyon ment visszaválaszolni. És utána elment inni, és amikor visszajött ezt mondta:

- Amúgy ezt a facebookon olvastam, mert azt írja az emberek többsége elfut ilyenkor - mondta.

- Reméltem is - válaszoltam.

- Nyugi nincs semmi.

Csak az a baj, hogy én ismerem őt, és tudom, hogy ezt csak utána találta ki, hogy ne nézzem hülyének. Ez kb félórája történt. És most nem bírok rá nézni, már nem tudok rá hogy tekinteni. Nem bírom feldolgozni, és legszívesebben bőgnék, mint állat, de anya és a tesóim itthon vannak. Viszont ma 5kor elmennek, úgyhogy akkor kiadom magamból a bennem felgyülemlett feszültséget. De ha nem tudnám feldolgozni, és pszihológus kéne, akkor azt el kéne mondanom anyának, amit nem szeretnék. Ha elmondom, akkor annyi lenne a családnak, amit nagyon nem szeretnék. Mit ajánlotok? Mit tegyek? Ki vagyok készülve! A bátyám a legfontosabb számomra, és ez most kiderült, és nem tudok ránézni. Már az öngyilkosság határán vagyok...


13/L



2014. szept. 11. 15:58
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm azt a pár normális kommentet!:) És őszintén kicsit megértem azokat, akik azt írják, hogy kamu. Lehet, hogy én se hinném el magamnak, de sajnos ez való igaz. De azért lehet el hinni, mert ha belegondoltok mennyivel durvább dolgok voltak ennél...:/
2014. szept. 11. 16:26
 12/25 anonim ***** válasza:
Hu ..nyugi.menj el sétálni,add ki a gőzt
2014. szept. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 *Victorique* ***** válasza:
70%
Ez nem egy 13 éves gyerek írása és a sztori sem igaz, de szép próbálkozás :)
2014. szept. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Pffff... de köszi a bókot, ezek szerint 13 évesen eltudom hitetni, hogy érettebb vagyok...:) sajna ez a 21. század, a gyerekek már tudnak annyit mint egy felnőtt
2014. szept. 11. 16:59
 15/25 A kérdező kommentje:
De ha a szókincsre utaltál, akkor megjegyezném, hogy imádik olvasni:)
2014. szept. 11. 16:59
 16/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, téged gyerekkorodban szexuálisan molesztált valaki a családból? Akarsz beszélni róla?
2014. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 *Victorique* ***** válasza:
100%

"a gyerekek már tudnak annyit mint egy felnőtt"

Kedves Kérdező! Azért ezt te sem gondoltad komolyan :)

Sajnálom, hogy neked nem tetsző választ adtam, azt írtam le, amit gondolok - lehet megint lepontozni :)

2014. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Tudod mi az ami elárult téged?

Szembetűnő, hogy párbeszédet írtál szépen kötőjelekkel, ami nem releváns a tartalmával.

Még van mit fejlesztened!

2014. szept. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
51%
Nem biztos, hogy kamu. Nálam is bepróbálkozott anno az unokatesóm. Kamaszok csinálnak hülyeségeket. De aztán lebukott és felvilágosították. Lehet, hogy az ő érdekében jó lenne elmondani anyukádnak, mi történt, mert így lehet, a saját kárán fogja megtanulni.
2014. szept. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Tudjátok mi a fura? Az, hogy ahogy elnézem általában a velem egykorúak tettetik magukat felnőttnek. És én vagyok az első példa, akire azt hiszik, hogy felnőtt, miközben csak egy 13 lány, de ezt csak én hiszem el magamnak.:')) Én azt hittem, hogy itt normális, értelmes emberek vannak, akik tudnak tanácsod adni, és nem mint a papagáj azt hajtogatja, hogy "KAMU". Tévedtem.:)
2014. szept. 11. 21:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!